Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik program PC-re, amivel...

Létezik program PC-re, amivel meg lehet nézni egy adott mappában található összes hang- és videofájl össz időtartamát?

Figyelt kérdés
Tehát úgy mint ahogy a Windowsnál a Tulajdonságoknál kiírja, hogy mennyi a fájlok összmérete meg a foglalt lemezterület, úgy megnézni a hang- és videofájlok esetében, hogy mondjuk a kijelölt tíz fájlnak mennyi összesen az időtartama, hány óra, perc és másodperc

aug. 4. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hozz létre lejátszási listát. Abban ott lesz.
aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CspCsj ***** válasza:
100%

Egy univerzálisabb médialejátszó playlist/lejátszási listájába felvéve a fájlokat szerintem kijelzi, csak kérdés, hogy melyik ami mindet felismer és egyszerűen hozzáadható?


Gyorsan kipróbáltam az MPC-HC lejátszóval, mivel azt használom, - de ott a lejátszólista elég fapados.


Utána a "foobar2k" zenelejátszó már jobban kezelte:

[link]

- behúztam a teljes filmek mappát a gépről, (ez mondjuk eltartott vagy egy percig)

- felismerte a fájlok hangsávját és a hosszát,

(chapter/fejezetjelzéseknél rövidebb szakaszonként ismerte fel a videókat, de ahogy láttam összességében jó volt a hossz)

- Ctrl+A kombinációval kijelöltem mindet, majd Alt+Enter kombinációra megjelent a Properties/Tulajdonságok ablak, itt a Details/Részletek fülön kiírta az összidőt, "Duration : 3wk 10d 3:04:33.917"

aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!