Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan szkennelő apk,...

Létezik olyan szkennelő apk, ami mobilon remekül működik?

Figyelt kérdés
Könyveket szeretnék szkennelni, és egy jól működő apk programot szeretnék, ami megszámozva menti el a beszkennelt képfájlokat.

aug. 3. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ha jó minősegben akarsz szkennelni, ahhoz szkenner kell. Ez nem az appon múlik, hanem a telefonkamera fizikai korlátain.
aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem olyan fontos, hogy túl jó minőségű legyen. Csak annyira legyen jó, hogy az ocr program be tudja olvasni. Úgyis én fogok utána dolgozni vele.

Már volt olyan szöveg, amit szinte újra kellett gépelni, annyira rossz minőségű volt a szkennelés, pedig nem mobillal lett beszkennelve.

aug. 3. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre való a tel beépített fényképezőgépe. És megszámozva menti a fileokat.
aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a gyári kamera alkalmazás tud olyan módokat, hogy "dokumentum" és "szöveg"


Ezekkel egész jó eredményeket lehet elérni.

Persze megfelelő fényviszonyok kellenek (ha nem fényes a papír, akkor a vaku is jó), stabil kezek és elfogadható minőségű kamera.

aug. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem Redmi 9T mobilom van.

Mostanában fogok kapni néhány könyvet, és szeretném ezeket majd beszkennelni. Remélem, sikerülni fog ezzel a mobillal😊

aug. 3. 17:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!