Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki ezeket a rendsze...

Miért írja ki ezeket a rendszerem?

Figyelt kérdés

explorer.exe rendszerhiba unknown hard error


explorer.exe rendszerhiba exception processing message oxc0000005- unexpected parameters



Már nem egyszer írja ki ezeket.



júl. 22. 19:25
 1/6 DK-s ***** válasza:
57%
júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Van hogy a Nero 7 lejátszóját elindítom akkor megint hibát kapok vagy bezárja, de van néha meg nyitok egy képnézegetőt akkor is van hogy egy pillanatra meg fagy az egész de ez akkor van hogy néha meg nyitok akár több képnézegetőt vagy több felhőszinkronizálót.

De volt már olyan is minden hang szaggatott fagyott a gép és a végén kékhalál is lett:

[link]


32GB memoriám van.

ReviOs Windows 11 Pro.


Egyik ismerősöm már jóval előtte használta ezt a rendszert és neki nincsenek ilyen hibák mint nekem, de neki nincsenek is ennyi programjai mint nekem.

júl. 24. 23:35
 3/6 anonim ***** válasza:

ReviOs......

Meg gondolom még te is elállítgattál amit csak lehetett. :(

Tehát megvan ki az oka.

júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem állítottam semmit benne.


Az ismerősöm volt aki felrakta nekem, de nála nincs semmi baja még a Malwarebytes-nek sem. Azt mondta az ismerősöm ez olyan mint pl a neten ha utána nézel 5 perc alatt simán lehet írni egy altarmatlan scriptet amit a te saját kezeiddel írsz és nem csinál semmi rosszat de a Defender bejelez.


Az a lényeg semmi programot nem töltőt le ami rossz lenne benne csak irkált.

De nálam mikkor értesít Malwarebytes akkor van megint meg fagy a gép egy pillanatra de az ismerősömnek semmi baja az ő gépén, pedig az én gépem nagyobb teljesítményű több ramok is vannak benne meg minden.

júl. 25. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz telepíteni, akkor rakasd vissza az ismerősöddel a normál Windows-t. Kókányolt rendszeren, különösen olyanon amit kifejezetten nem ajánlanak használni, nincs széles körben használva; nincs sok értelme a hiba okát kutatni, ki tudja mi lehet.
aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De tudok telepíteni.


Innen szoktam régebben is leszedni a Microsoft Windows Movie Maker-t: [link] de hibát ír és nem indul el a telepítés, de a Nagybátyámnál sikerült egyből felrakni mert nála rendes Windows 10 van fent.


wlsetup-all_.exe- Alkalmazáshiba

Az alkalmazás nem tudott megfelelően elindulni (0xc000007b).

Az alkalmazás bezárásához kattintson az OK gombra.


Jól emlékszek régebben Revi-n is elindult.

aug. 20. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!