Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feliratot készítek egy sorozat...

Feliratot készítek egy sorozathoz, 1 percet, kb 45 perc-1 óra alatt tudok megcsinálni, ez lassúnak számít?

Figyelt kérdés

júl. 10. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé lassú igen, ha így nézzük, 40 perces rész az kb 40 óra. Remélhetőleg abba beletartozik a visszaellenőrzés is!


Régen néztem feliratos animét úgy volt, hogy kijött és rá 2-3 órára már kint is volt a magyar felirat. Ez egy 20 perces részre vonatkozik.


Gondolom kezdő vagy a témában azért megy lassan, de idővel, ha tapasztaltabb, rutinosabb leszel, akkor sokkal gyorsabban fog menni.

júl. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon lassú, de ez van elsőre.

Amúgy én úgy csináltam, hogy beszereztem valami elérhető feliratot, azt betöltve (másolatot), ha passzolt a videóval, nem csúszott el (fps), akkor kicseréltem magyarra az angol szöveget pl. Aztán mentettem.

júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne ha beszélnéd az adott nyelvet és nem kéne minden szót egyesével kiszótárazni.. 🙂
júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az, főleg hogy van olyan program ami alapból tud készíteni egy feliratot a hang alapján. Azt csak át kell írnod, fordításra meg ez túl sok idő.
júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat!
júl. 10. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!