Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Egyesek miért rettegnek a...

Egyesek miért rettegnek a kínai és orosz szoftverektől?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..


Fél a gyerek Discordon beszélni érzékeny témáról... :-D Nem tudom milyen téma ez, de gyanús, hogy nem állambiztonsági.


Ezen emberek szerint a Chrome vagy amblock az Android nem kémkedik az Egyesült Állatok kormányának és cégeinek?



jún. 30. 11:36
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
61%
Csak nem mindegy hogy kínai/orosz kémkedik a szemükben ellenséges ország lakosai ellen, amit később fel tudnak használni támadásra, vagy a saját országod kémkedik utánad hogy hamarabb kiszűrjék a veszélyes személyeket. Biztos lehetsz benne hogy államunk is kémkedik utánunk (lásd Pegasus), de ez "kevésbé fáj" mintha Oroszország tenné. Habár legutóbb mikor oroszok támadtak minket, akkor letudták mint kampányhazugság, majd mikor rákérdeztek akkor mondták hogy azért nem foglalkoznak vele mert ez mindennapos....
jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

#1.

Nekem nem Amerika a hazám, szóval zavar, ha az amcsi teszi ezt.


Nem ellenséges ország sem Kína, sem Oroszország. Ha nem provokálja ki Biden, akkor nem is fognak támadni.


Másrészt senkit nem érdekel a te kis sz@ros magánéleted. Nem te leszel a célszél,y, hogy félj Discordon beszélni a kis krapekjaiddal.

jún. 30. 12:48
 3/44 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom miről beszélsz, én nem félek ezektől.


"Nem ellenséges ország sem Kína, sem Oroszország."

Ez viszont téves gondolat, igenis ellenségesek, elég visszaolvasni a történelemkönyvben, vagy megnézni a mai helyzeteket (Ukrajna, Tajvan)

jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

#3.

De én nem vagyok sem ukrán, sem tajvani.


Nekünk, magyaroknak jelenleg egyik sem ellenséges.


Nem tudom mi köze '56-nak 2024-hez. Ma nem ellenségesek.

jún. 30. 12:59
 5/44 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy néhány embernek ez baromi nagy fájdalom, de senkivel sem állunk hadban.
jún. 30. 13:00
 6/44 A kérdező kommentje:
Még a világháborúknak is vége van...
jún. 30. 13:01
 7/44 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem nem Amerika a hazám, szóval zavar, ha az amcsi teszi ezt."

Nem a hazád, de ugyanannak a védelmi szövetségnek vagyunk a tagjai. Nekem sem szimpi az NSA tevékenysége, de attól még valóban más sztory a kettő.


Az egyik oldal a "védelem" miatt kémkedik online, a másik zsarolóvírussal fertőz ( notPetya), politikai célból kémkedik és szivárogtat és ezzel befolyásolni próbálja közvetve az életedet. Messze nem ugyanaz a kettő.

jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
51%

Emlékszem mikor Ukrajna megtámadása előtt figyelmeztettek erre a biztonsági szolgálatok, és a jobboldal kiröhögte hogy ez hülyeség, nem fog Oroszország senkit megtámadni, hülye ako ezt hiszi. Másnap támadtak... Oroszország mindig is megszálló hatalom volt, ez benne van a vérükben. És igen, magyarok felé is ellenségesek, lásd amikor pl. feltörték a külügy rendszerét.


Nyilván nem állunk hadban, ezt senki nem mondta. De ezek egyik napról a másikra tudnak megváltozni. Ha ukrán lettél volna még előtte, akkor is mondhattad volna hogy áh, nem állunk hadban.

jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

"Fél ... beszélni érzékeny témáról"


Nemcsak orosz hanem amerikai emberekkel se ossza meg pucér képeit és banki adatait..! 🙄

jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
39%

#4

"Nekünk, magyaroknak jelenleg egyik sem ellenséges."

Veled szemben egy tömeggyilkos vagy terrorista sem az, mert téged még nem ölt meg, viszont pont azért körözik ezeket a személyeket, mert veled szemben is lehetne ellenséges a korábbi tapasztalatok alapján, vagyis megelőzésről is szólnak ezek a tettek.


Mind az oroszok, mind a kínaiak tevékenységét elég megnézni a "szövetségesük" országaikban, ahol kifejezetten ártanak az adott országnak.

És még egyszer, ezek elvileg ezen országok szövetségesei.

jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!