Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Egyesek miért rettegnek a...

Egyesek miért rettegnek a kínai és orosz szoftverektől?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..


Fél a gyerek Discordon beszélni érzékeny témáról... :-D Nem tudom milyen téma ez, de gyanús, hogy nem állambiztonsági.


Ezen emberek szerint a Chrome vagy amblock az Android nem kémkedik az Egyesült Állatok kormányának és cégeinek?



jún. 30. 11:36
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

Az amerikaiak sem jobbak. :-D szeretik ott felejteni magukat a dicső szabadság kiterjesztése után.


Ezerszer Kína, mint egyszer USA.

jún. 30. 13:41
 12/48 A kérdező kommentje:
Ukrajnával, Tajvannal ezek hagyományos ellenségek. Az ukránok kiprovokálták ezt a háborút. Mi nem vagyunk még csak feszült viszonyban sem velük.
jún. 30. 13:42
 13/48 A kérdező kommentje:
Nem, nem a védelem, hanem a pénz miatt kémkedik mind.
jún. 30. 13:44
 14/48 A kérdező kommentje:
Az ukrán háború nem egyik pillanatról a másikra jött. Történész oklevéllel ezt kimondottan látom. Már vagy 20 éves előzményei vannak. De a politikailag elfogult emberek nem szeretik a törit...
jún. 30. 13:46
 15/48 A kérdező kommentje:
Nekem amúgy kínai böngészőm, orosz zenelejátszóm, Discordon stb.-m van, szóval tudom, hogy Putyin és Hszi Csin-ping egész biztosan 0-24-ben engem figyel. XD
jún. 30. 13:49
 16/48 anonim ***** válasza:
62%
Te inkább vagy troll, mint történész.
jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:

#16.

Mert nem gondolom, hogy Amerika jó barát érdekek nélkül, Oroszország és Kína még gonosz ellenség?

jún. 30. 13:54
 18/48 anonim ***** válasza:
34%
Ilyet sem írt rajtad kívül senki. Ez ilyen tipikus online troll klisé :)
jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
54%

#11

Tehát inkább szeretnéd azt, hogy ha nem viselkedsz jól, akkor az állam levonjom tőled social pontokat, amik miatt nem tudsz utazni sem, mint egy ország, ahol szabadon utazhatsz.


Értem. Akkor miért nem vonulsz önszántadból börtönbe? Mert most azt mondtad hogy annak jobban örülnél.


#12

"Az ukránok kiprovokálták ezt a háborút. "

Semmit nem provokáltak, de igen, ez régebbre nyúl vissza, viszont nem független a mai eseményektől, illetve nem az ukránokon múlt, amit láthatóan a történész hamisítványoddal sem fogtál fel.


Pl. még Zelenszkij is próbált megválasztása után jó kapcsolatot kiépíteni az oroszokkal. Csak az oroszok ezt leszarták és inkább akarták maguknak az ukrán területeket, minthogy egy fair partnership alakuljon ki.


"Szóval a kiprovokálták", ezekben az esetekben valójában azt jelenti, mind Tajvan, mind Ukrajna esetében, hogy nem lettek gyarmatországok maguktól, ami Kínának és Oroszországnak nem tetszett.

jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:

10

Ezt értsük úgy hogy nyugaton csak angyalok, keleten meg csak ördögök élnek?

Valójában egyik sem jobb a másiknál. Mindkét oldal ugyanazt teszi a másikkal, nincs különbség, csak elfogultság van.

jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!