Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Emberek miért nem akarnak...

Emberek miért nem akarnak nagyon Windows 11re váltani amikor támogatott gèpjük és mégsem teszik fel Windows 11et?

Figyelt kérdés
2023. dec. 10. 12:17
1 2
 11/14 Szirty ***** válasza:
82%

Nálunk XP-k is mennek.

Teszik a dolgukat.

Százmilliókba kerülne átállni Win11-re.

2023. dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert teljesen felesleges a legtöbb ember számára semmi olyat nem nyújt amiért megérni váltani.

Amúgy MS is alkotott, mikor bejelentették, hogy a 10 az utolsó rendszer, aztán hopp mégis lett 11, de sebaj már jön a 12 is, na még egy érv arra, hogy aki eddig nem váltott már érezheti is úgy, hogy felesleges teljesen hisz jön a 12 úgy is.

2023. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%
Én megvárom a 13-at..
2023. dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

Nincsenek illúzióim, a legtöbben azért nem váltanak, mert elhiszik a "Win11 egy sz..r, kémkedik, lassabb" stb. mantrát, amit amúgy az "okosok" minden verzióváltáskor előadnak. Jobb esetben akkor cserél, ha azt veszi észre, hogy a kedvenc programjai elkezdenek már nem működni jól a korábbi rendszeren..


Vannak aztán olyanok is, akik úgy gondolják, hogy ha nincs kényszer a frissítésre, akkor nem sietik el az átállást. Két év biztos támogatás még van, és ha kiterjesztik az eddig (úgy tudom) csak vállalatok számára elérhető több éves extra támogatást, nem vagyok benne biztos, hogy kevesek áldoznak 50-100 dollárt évente erre (én is meggondolnám), és ezzel el lehet odázni azt, hogy mondjuk a hardver miatt nem tud váltani, de nem olyan régi a konfigja, hogy csak ezért dobja az egészet. Ez a modell amúgy nem csak a Windows sajátja, Linuxon is van rá példa, pl. a Freexian, ami Debian 8-ra is ad még támogatást 2025-ig, de a nevével ellentétben azért annyira nem free :-)

2023. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!