Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék USB kulcsról...

Hogyan tudnék USB kulcsról windows-t telepíteni?

Figyelt kérdés
Van egy lenovo ideapad 100-15ibd laptopom, már régen használtam és elfelejtettem a jelszavát. Szeretném usb-ről újratelepíteni. Az usb-re kiírtam a win 10-et, de akármit állítok a biosban soha nem akar az usb-ről indulni, mkndig a rajta lévő win indul el és kéri a jelszót. Mit nem csinálok jól?

2023. okt. 9. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Kiírás alatt mit értesz? Nem rámásolni kell az ISO-t, hanem telepítőeszközt csinálni. Vagy Rufus kell hozzá, vagy a Windows Media Creation Tool.
2023. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván a biosban a belső hdd/ssd-t kell kiválasztani, bioson kívül a gyors bootválasztó menüben kell post során kiválasztani a pendriveot. Az másik F billentyűre jön elő mint a bios.
2023. okt. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyilván megcsináltam a telepítőeszközt. Bekapcsoláskor nyomkodom az Fn+F2-t és bejön a bios. Enablére állítom az USB-t, de a listában ez az usb nem az első helyen van és nem is tudom előre rakni. Mentem a beállításokat és újraindítom a gépet és a már rajta lévő windows indul el.
2023. okt. 10. 03:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismétlem. Nem kell biosba lépned. Rossz gombot nyomogatsz..

A gyors bootválasztó menüben nincs sorrend.

2023. okt. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Lenovok oldalán van egy kis gomb, amit tűvel be tudsz nyomni, vagy gémkapoccsal, SIM-tűvel, majd ott a boot menu-ben kell kiválasztani, hogy honnan bootoljon.
2023. okt. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!