Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit gondolsz a Messenger...

Mit gondolsz a Messenger emoji eltűnés kapcsán?

Figyelt kérdés

Nekem pár napja tűnt fel, talán 2023. július 17-én hétfőn, ami amúgy pont az emojik világnapja.


Több emojinak is hűlt helye. Nem lehet kiválasztani őket elküldéshez az emoji listából, mert teljesen eltűntek onnan. Sőt, ezek a korábbi chatekben sem jelennek már meg a megszokott módon, hanem csak kisebb méretben, a Facebook emojik helyett az operációs rendszer (pl. Android) saját emoji készletével, már ha az tartalmazza egyáltalán az adott emojit.


Nem csak egy hibás Messenger verzióról van szó, hanem szándékos lépésnek tűnik, mert azóta több nap eltelt, és új frissítés is megjelent, de maradt a változás.


Magyarázatot és megoldást nem találtam, így nem látom értelmét, de zavar. Persze az fontosabb, hogy a csapból tiszta víz folyjon.


Nekem első körben ezeknek a hiánya tűnt fel:


🤗 ölelést kínáló mosolygó

🙁 nyitott szemű szomorú

🥰 magát szeretve érző

🙄 szemforgató

🤯 eldurranó agyú

🥺 kérlelő / bűnbánó

🤔 állát vakarva gondolkodó

🧙 varázsló

🎙️ mikrofon (nem a másik 🎤)

🥳 ünneplő

🫣 kézfejei mögül kileső


(A fentiek nem a hivatalos emoji megnevezések.)


A Google Play áruhazból töltöttem le a Meta Platforms, Inc. által közzétett Messenger app 418.0.0.11.71 verzióját, Android 9-re.


Mit gondolsz erről?

(Pl.: Nálad is eltűntek? Milyen rendszeren? Melyik hiányzik? Szerinted miért történt? Van bármi ötleted?)



2023. júl. 19. 18:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ma váratlanul visszatért minden hiányzó emoji, pedig nem is frissült az app.
2023. júl. 24. 04:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!