Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ez az anomália?

Mi ez az anomália?

Figyelt kérdés

YouTube-ra készítenék tartalmat, de olyan, mintha minden ellenem fordulna. Kezdésnek történt, hogy nem tudtam egyetlen egy oldalról se mp3 zenét letölteni, mert csak 1-2kb-os sebességgel töltötte. Így telefonról kellett átszenvedtetnem. Letöltöttem telefonon, feltöltöttem felhőre, majd gépen letöltöttem. Aztán megakartam vágni a nyomorult hangot, de nem bírta megnyitni audacity a fájlt. Mind1, hagytam a francba. Paintben megszerkesztettem egy képet felirattal meg minden, elmentem, gondoltam megnézem, hogy jó-e a felbontása, erre az egész szét van csúszva. Beléptem OpenShot-ba, hogy megszerkesszem a videót, de az meg állandóan kicrashel. Ja és a Wi-Fi állandóan ledobál. Mi a f@sz van, hogy semmi sem jön össze ma?

Ráadásul a múltkor az asztali gépem is elromlott, így kénytelen vagyok laptopon készíteni tartalmat.


2023. júl. 8. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Windowsnál ez csak egy átlagos nap...
2023. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De eddig minden jól működött. (A netet kivéve)

Windows 8.1 van a laptopon. Feljebb nem tudok váltani, mert nincsenek normális driverek.

2023. júl. 8. 15:33
 3/5 Gugu Gabor ***** válasza:
Ha 8.1 és nincs frisebb driver az nem egy mai darab lehet
2023. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
i5-3320m 3.2GHz 16Gb ddr3, HD4000, 250Gb SSD+2Tb hdd
2023. júl. 8. 16:55
 5/5 A kérdező kommentje:

Túl har küldtem el :D

Tehát ez a hardver, gyártó W8.1-ig supportolja driverrel

2023. júl. 8. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!