Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek a Windows 10,...

Szerintetek a Windows 10, vagy a Windows 11 a jobb, és ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2023. júl. 8. 08:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
72%
Csak szeretném jelezni, hogy a legutóbbi Windows frissítésbe belekerült a másodperc számláló, annyit annyira hiányolt valaki. Érdekes, hogy maga a Microsoft nem ajánlja bekapcsolni, mert leronthatja az akkuidőt. Talán nem véletlenül vették ki eredetileg...
2023. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
65%
Bele lehet gondolni, milyen ótvar spagettikód lehet az, ahol a másodpercszámláló rontja az akkuidőt.
2023. júl. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
51%

Részemről a 10.

11 -est pl. fel sem lehetne telepíteni a gépemre. Max buheráltat, olyat meg nem akarok.

11 semmilyen olyan újítást nem hoz amit ki tudnék használni, meg szerintem a többség sem.


#17 Szerintem te is csak egy tipikus Windows fanboy vagy, aki sosem használt Linuxot, különben nem hordanál itt össze ekkora baromságokat...

2023. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Valentinius válasza:
55%
Úgy gondolom,hogy nincsenek nagy különbségek. Amikor frissítettem 11-re a biosban be kellett állítani a TMP 2.O aktív legyen ugye. Alapvetően játékra használom a gépet, de régebbi 8-adik generációs intel procim van, ezért vaciláltam, de semmi rossz nem történt. Sokat jatszom régebbi játékokkal is és minden rendben. Viszont van olyan beállítás 10-en és 11-en is, hogy milyen kompatibilitási módban futtassa az adott játékot. Úgy hallottam, hogy a rendszer kevesebb watt-ot is fogyaszt, mint az elődje, ami vehet le némi terhet a tápról is. A lényeg, hogy 11re frissítésnél megmaradt minden programom, nem bántam meg. Az új külsőt pedig pár nap alatt meg lehet szokni.
febr. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Lewente33 válasza:
66%

Nem rosszabb, de vannak benne bonyolult dolgok, amelyekkel nem akarsz megbarátkozni.

Tudásra biztosan és még fejlődik

aug. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem amíg támogatott a 10 -es (2025 október) addig nem érdemes frissíteni 11 re. Tökéletesen megfelel mindenre az előbbi is, legyen az játék, munka, tartalomgyártás, stb.
aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!