Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan oldhatnám fel ezt a...

Hogyan oldhatnám fel ezt a zárolást? (Word)

Figyelt kérdés

Van egy Word-dokumentumom, amit laptopon és telefonon is szerkesztettem eddig. Most hozzáírtam laptopon újabb néhány oldalt, simán elmentette meg minden, viszont kiírt egy olyan üzenetet, amikor rámentem a mentésre, hogy "nem sikerült a feltöltés, ezt a fájlt egy másik felhasználó szerkesztésre zárolta"

A telefonon bementem a Wordbe és ott meg egyáltalán nem is enged hozzáírni semmit. Nem értem, hogy milyen zárolásról beszél, mert én nem zároltam semmit, más emberek meg nem szerkesztik rajtam kívül a dokumentumot.

Ha valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném!



2023. jún. 25. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:
"Ez a hiba általában akkor fordul elő, ha a használt Office dokumentum nem volt megfelelően lezárva, vagy ha a dokumentum már nyitva van, és a háttérben fut. A hibaüzenet akkor is előfordul, ha a fájl együttműködik és megosztásra kerül egy hálózatban, és ha nyitott, és egy másik felhasználó használja."
2023. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!