Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valakinek van valami ötlete,...

Valakinek van valami ötlete, hogy hogyan oldhatnám meg a 0x00007b hibaüzenetet?

Figyelt kérdés
Már minden létező fixet megpróbáltam de mégsem juttam semmire sem vele...Battlefield 4,Xcom 2 stb játékoknál jön elő a probléma, próbáltam driectx-et feltenni újat illetve visual cc-t de egyik sem hozott sikert.

2020. máj. 2. 23:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Márpedig ez a kód egyértelműen azt jelenti, hogy egy szükséges komponenst nem tudott betölteni.


Mindig az adott játékhoz csomagolt redist mappából telepíts, mert ezeknek millió opcionális verziója és komponense van, és az, hogy egyet telepítettél, az nem segít azokon, amik egy másikat igényelnek.


Emellett arra is figyelj, hogy ne tegyél soha kókányolt, netről letöltött DLL-eket a windows és system32 mappákba, mert onnan magasabb prioritást kap, és akkor a rendes helyett az próbál betöltődni. Hiába van rendesen telepítve, ha 10 évvel ezelőtt felülírtad valami maszek változattal.

2020. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!