Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ccleaner hazudik ?

Ccleaner hazudik ?

Figyelt kérdés

Csináltam egy tisztitást,pár óra használat után újra vizsgálatot indítottam.

mire kiirta hogy 832 nyomkövető van a gépen.

elég gyanúsnak tűnik nekem. :)



2023. jún. 24. 16:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10 Ezt tőlem (#9) kérdezted?

És ha igen, akkor mit értesz optimálisabb használat alatt?

2023. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Igen, tőled!

Hogy ne keletkezzen sok szemét a számítógépemen. Szoktam kipróbálni programokat és játékokat, és sok szemetet hagy a gépen. Ezeket hogyan törölhetném? Vagy hogyan kerüljem el, hogy ne keletkezzen ennyi szemét (azon kívül, hogy ne telepítsek mindent).

2023. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

igen ha a nagyobb particio lenne a cén az segitene.

de amugyis lassu a gépem ez már egy 20 éves darab.úgyhogy cserélve lesz.

a kérdést a jelenlegi észrevételem miatt tettem fel.

2023. jún. 28. 23:39
 14/15 anonim ***** válasza:

"Vagy hogyan kerüljem el, hogy ne keletkezzen ennyi szemét (azon kívül, hogy ne telepítsek mindent)"

Hát... Windows alatt szinte sehogy. Sajnos abban a rendszerben elég sok minden bénán lett megoldva. Többek között a programok telepítése is. Semmi nem tudja garantálni, hogy egy program ne szemetelje tele a rendszert, ráadásul a registry nevű métely is egy borzasztón rossz elképzelés volt Microsoftéktól. (Oké, '95-ben még egész korrekt megoldásnak tűnt, de azóta sokszor bebizonyosodott, hogy csak a baj van vele.)

Az egyik megoldás, hogy virtuális gépeket használsz azoknak a programoknak, amiket csak kipróbálni akarsz. Ennek a legnagyobb hátránya, hogy a virtualizálás erőforrásigényes, és a hardvert komolyan kihasználó programok egyáltalán nem biztos, hogy normálisan képesek lesznek futni. A másik lehetséges megoldás, hogy a kritikusabb pillanatok előtt készítesz egy teljes rendszermentést (mondjuk CloneZillával), és ha valami balul üt ki, akkor visszaállítod a lementett rendszert. (Értelemszerűen ezt ésszel kell csinálni, és visszaállítás előtt gondoskodni kell a dokumentumaid elmentéséről. Bár arról egyébként is kéne..) Vagy két Windowst telepítesz a gépedre, egyik lesz a fő rendszer, másik meg amin kísérletezgetsz. Így ha utóbbit tönkre is vágod, a fő rendszered még ép marad.

... vagy marad a különböző "csodatisztító" szoftverekkel babrálás, amik vagy segítenek, vagy nem.

2023. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A CCleaner 1 rakás szar !!Ráderőlteti az AVG antivírust , ami szintén gáz ..


Nekem letiltott 2 microsoft fiókomat , alig tudtam helyre állítani ! Ezen kívül belenyúl mindenbe , amibe nem kellene!!


Ezáltal gondolok a személyes dolgokra.


Azt sem tartom kizártnak , hogy kémprogramot tartalmaz !!

2023. dec. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!