Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lefuttattam a CClenert. Azóta...

Lefuttattam a CClenert. Azóta olvastam mennyire nem jó program, kárt tettem a rendszerben? Alapbeállításokon volt.

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Miből gondolod, hogy nem jó program?

Ha valaki azt írná, hogy a gyakorikérdések oldal egy receptes oldal, elhinnéd?

2022. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

"Azóta olvastam mennyire nem jó program"

Hol, mit olvastál róla?


"kárt tettem a rendszerben? "

Mivel nem tudjuk, hogy mit, milyen funkciót futtattál, és az mit csinált így nem tudhatjuk, hogy kárt tett-e benne. Egy nagy, cseh központú multinacionális szoftvervállalat - az Avast - rendszerkarbantartó terméke - ha ésszel, tudatosan használod, nagy kárt nem teszel vele.

2022. dec. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Eredetit használva nem rontja el direkt a géped.

Vírust csak a fizetős de tört verziókba szoktak rakni.

Másik elrontási pont ha olyat törölsz registryből amit nem kéne de alapbeállításokon nem szokott ezzel gond lenni.

2022. dec. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Lehet. Majd kiderül ha valami problémád lesz később a gépen.
2022. dec. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
A netes kommentek azért ítélik el és nem ajánlják a programot, mert mióta az Avasthoz került, az ő üzleti modelljükhöz idomulva működik. Ha a hivatalos oldalról töltötted le és nem buheráltad meg a programot, semmi gond nincs vele, kárt nem okoz, nem veszélyes. A cancel kultúra próbál rajta fogást találni, és ezért "nem ajánlott" egy-két hangadó szerint.
2022. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2022. dec. 22. 19:05

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!