Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows nem tudta frissíteni...

A windows nem tudta frissíteni a számítógép rendszerindító konfigurációját ezt a hiba üzenetet írja ki amikor el kezdem telepíteni a Windows 10-et. Valaki valami megoldást tudna hozzá?

Figyelt kérdés

2022. dec. 5. 17:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Én készítettem egy windowst telepítőt pendrivera, arról próbálkozom.
2022. dec. 5. 17:22
 2/8 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen gép?
2022. dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hewlett Packard HP Comaq, talán ez a rendes megnevezése.

HP termék.

2022. dec. 5. 17:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Döglött a hdd, vagy rosszul csinálsz valamit...
2022. dec. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2 hdd-m van, windows csere előtt mentek, most egyikre sem tudom felrakni, ugyan úgy csinálok mindent mint máskor, ilyennel soha sem találkoztam.
2022. dec. 5. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezért kérdeztem, hogy milyen gép, de nem arra voltam kiváncsi, hogy fekete, vagy hp-e, hanem hogy milyen alaplapja van, milyen processzor, stb. Lehet, hogy ez valami öreg gép amire nem is megy fel a win10.
2022. dec. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hewlett Packard HP Compaq 8200 Elite CMT alaplap.

I5-2400 proci.

Rx 550 gpu.

8 gb ram.

2022. dec. 5. 20:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Win 10 volt eddig is rajta, ma vasaroltam ezt a kartyat, elotte nvidia volt, a kartya mukodik csak kaptam egy olyan tanacsot, mivel hogy amd driver valtoztatas elott csereljek wint s biztosabb.
2022. dec. 5. 20:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!