Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánlanátok nekem jó animáció...

Ajánlanátok nekem jó animáció készítő programot? Van egy "Mort" nevű videós (külföldi) animációkat csinál, ha esetleg azt valaki leirná megköszönném

Figyelt kérdés
elakarok kezdeni animálni, lehetőleg jobb lenne először egy egyszerűbbel kezdeni, de minőségivel

#animáció #animálás #animáció készítő program #animáció tutorial #animálós program
2021. nov. 2. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az alábbi topik:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

#2-es hozzászólásában felsoroltam pár ingyenes, nyílt forrású animációs szoftvert.

2021. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2D vagy 3D?
2021. nov. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a segítséget!

#2 eleinte 2D-t szeretnék, később nem kizárt hogy 3D-t is, de nekem a 2D is elég lenne.

2021. nov. 3. 17:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Anime Studio Pro, After Effect, bár ezek fizetősek. Blenderben lehet 2D-ben is animálni, valamint a Synfig Studio is egy remek kis progi:)
2021. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!