Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pls help! Ki tud szerkesztőpro...

Pls help! Ki tud szerkesztőprogramokat,és zenéket ajánlani? (Többi lent!)

Figyelt kérdés

Szovaal a tabletem: Alcatel PIXI 7 4 WIFI

Capcutot akartam,mert nagyon jónak hallottam,de nem kompatibilis az eszeközömmel.Most egy screenshot,az InShot,a YouCut,a TikTok,és az alap alkalmazások vannak a tabletemen,telefonomra nem tudok tölteni,mert kevés a tárhelyem(8 giga :( ) Tabletem 7,7 gigás.

A telefonomra már nem férnek ilyenek,mert a fontosabb dolgok vannak rajta,mint pl.: Viber,Messenger,Snapchat,stb,+Rengeteg zeném,és képem van,és nem szeretnék törölni.És kellenének zenék is,mert... A videókhoz,amiket szerkesztek,kéne zene is.Például:Vidámabb,szomorú,chilles,ilyesmik! :) Tudom,sok,és nehéz,de fontos lenne! Köszönöm!



2021. aug. 12. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez a tabletta gyerekjáték csak. Videoszerkesztést inkább számítógépen csináld!
2021. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, zene... ha csak saját felhasználásra lesz, akkor bármi, ami tetszik. Ha viszont ki lesz rakva YT vagy bármilyen közösségi média, akkor no copyright zenéket keress
2021. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a válaszod! Azért akartam tabletre,mert nekem könnyebb úgy. Zenében is köszönöm a segítséget! Tiktokra menne... Esetleg gépen,vagy bárhol tudsz ajánlani valamit?

Köszi,ha válaszolsz! :)

2021. aug. 12. 14:57

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!