Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tiltott facebook fiók? Másnak...

Tiltott facebook fiók? Másnak is? Mi ez?

Figyelt kérdés

Kedden ez az üzenet fogadott a facebookon semmilyen előzmény nélkül:


"Your account has been disabled. For more information, or you think your account was disabled by mistake, please visit the Help Center."


Na most kb 5 éve facebook felhasználó vagyok, sosem volt problémám vagy bármilyen felszólításom (volt eset, amikor általam ismert embert kb hetente bannoltak, és kb fél év folyamatos bannolás után tiltották a fiókját). Egyáltalán nem tudom hová tenni a dolgot. Nézegettem fórumokat a neten, sehol semmit nem találok róla, viszont az AppStoreban nem egy vélemény van arról, hogy tiltották az emberek fiókját (a véleményekből az látszik, hogy legalább 30 ember érintett, ennél véleményem szerint jóval több van)

Felkerestem a facebookot, elküldtem a személyimet (amit amúgy utólag már bánok, mert kitudja mit kezdenek vele, mégiscsak a facebookról beszélünk) és június 11 óta semmi választ nem kaptam, de kb senki sem.


Nagyon sok probléma volt a szolgáltatásuk stabilitásával és működésével az utóbbi években, de ez mindennek a teteje. Valaki járt még így? Mit lehet tenni?



2019. jún. 16. 16:44
❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
 531/931 anonim ***** válasza:
55%
#530 nagyon nem az :))
2019. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 532/931 anonim ***** válasza:
100%

# 528


Igy igaz, tudtommal csak szombat ejjel volt visszaalitva FB profil. Azota semmi.


Menlo Park, California jelenleg 4:38.

Remelem hetvegen nem dolgoztak azert nem volt tobb profil feloldva :)

2019. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 533/931 anonim ***** válasza:
#496 -ban írta hogy mi volt a 'Ronaldo' profillal 😂😂
2019. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 534/931 anonim ***** válasza:
0%

Szervusz Adat barátaim.

Fantasztikus dolog ez. :)

Remélem egyszer (hamarosan) az egész facebook és az összes hozzá tartozó nyomorék közösségi oldal lebénul örökre.

Sajnálom ami veletek történt, de megérdemlitek. A Facebook nem foglalkozik senkivel és semmivel. Te is csak adatok vagytok számukra és nem egy élő személy.

Én már rég lementettem minden adatom a Facebookról és töröltem a fiókom és az instagram fiókom is. Most semmi közöm a facebook birodalomhoz.

Soha többé nem lesz Facebook fiókom. Most csak Twitter fiókom van és ott is csak az underground Japán kedvenceimet követem.

Nincs facebook fiókotok?

Ne tojjatok be. Élvezd a szabadságot.

Ne adjátok oda többet magatokból ingyen a nyomorék facebooknak, hogy pénzt csináljanak belőletek.

Ébredjen már fel az a facebookos társadalom és tegyen már keresztbe ezeknek



Ébresztő adatok! Legyetek újra emberek. :)"

2019. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 535/931 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 534. Látom kezd unalmas lenni az életed mióta blockolva lettél és azóta itt spammeled a trashtalkodat. De megjegyzem számodra másodszorra kezd elég unalmas lenni a hozzáállásod az egészhez, ha így állsz hozzá már az egészhez akkor miért kommentelsz egyáltalán még ide ? Nyugodtan maradj a twitternél csak, lehet a baráti köröd is jobban jár vele. :)
2019. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 536/931 anonim válasza:
100%

Ekkora verebet :D

Egyébként kedden tiltottak, minden szart elküldtem már, nyitva az üzenetmappa lassan egy hete, semmi válasz.

2019. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 537/931 anonim ***** válasza:
100%
Igen emberek, hallgassatok ra es terjetek vissza az SMS-re, fix telefonra, telefonszam keregetesre, kepeslap kuldesre stb....mar ha valakivel akarjatok tartani a kapcsolatot!
2019. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 538/931 anonim ***** válasza:
100%

Srácok, irtó nehéz 500 válaszos kérdést követni, amiben minden nap keletkezik 10 oldal a semmiről, amit lassan lehetetlen átlátni. Ha nem történt veled semmi, azt akkor is tudják ha nem írod le, mert itt az a lényegi információ ha valami végre történt. Itt viszont minden nap bejelenteni valaki a 20-30 emberből hogy nem történt vele semmi, és elveszik közöttük az, amikor valaki hasznos dolgot is közölne.

Ezzel nem segítjük egymást, csak hátráltatjuk, mert oldalakat kell mindig visszalapozni, hogy vajon mikor ki írhatott valami hasznosat is.

A trollokat is felesleges etetni, ha válaszolsz neki azzal megkapta a figyelmet amit el akart nyerni, és onnantól kezdve aktívan provokál.

2019. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 539/931 anonim ***** válasza:

Valaki itt írta, a facebookon van egy csoport, ahol letiltott fb profilosok vannak bent vagy azzal foglalkoznak. Annak csoportnak mi a neve?


Egyik testvérem, külön lakik. Neki nincsen letiltva fb profilja. Csinált nekem új fb profilt saját adataim megadta. Kíváncsi leszek azt lefogja-e tiltani.


Egyébként hétfőig vártam, semmi nem történt. Újból elküldtem irataimat, meg angol szöveget, hogy mért adják vissza profilomat. Kíváncsi leszek, erre fognak rá reagálni a facebooknál.

2019. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 540/931 anonim ***** válasza:
100%
Varjuk ki holnap reggelt! ha addig se tortenik semmi, akkor feladom en is
2019. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!