Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baja az internetnek?...

Mi baja az internetnek? (Bakonynet)

Figyelt kérdés

Most lett újratelepítve a gép, előtte a torrentem 1.2MB/sec.-el töltött, most ilyen 1-2kb-al, az internetem dög lassú, ha rámegyek a myvipre, és rámegyek hogy bejelentkezés, akkor nem tölti be, hanem csak 1 fehér kép marad ott, a videókat sem tölti be, ráadásul a windows live messengerembe sem tudok bejelentkezni, csak a szarabbikba (Windows Messenger).

Mért csinálja ezt? És mit tehetnék hogy megszünjön ez a hiba?


2010. júl. 2. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a Bakonynet egyáltalán nem hibás,inkább valami a gépeden nem áll jól.Talán ha még írnál egy kicsit,hogy mi az még ami nem úgy működik újratelepítés után mint előtte ,akkor könnyebb volna rájönni a hibára.
2010. júl. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából nemtudom, csak az msn nem jó, a torrent lassu, a net is, és a neten a legtöbb oldalt nem akarja megjeleníteni, ha rákattintok valamire, akkor mintha elkezdené tölteni, de aztán semmi. Nem tudom mi lehet a baj :(
2010. júl. 2. 09:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Könnyen le tudod ellenőrizni a netedet pl ezen az oldalon:

[link]

mekkora a le és feltöltésed ?

2010. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Letöltés: 10331kbps

Feltöltés: 1107kbps

2010. júl. 2. 11:16
 5/8 anonim ***** válasza:

A netednek ezek szerint semmi baja.

Milyen böngészőnél nem jönnek be rendesen az oldalak ,IE,FF ?

2010. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Internet Explorer, Mozzilla Firefox, mind1iken
2010. júl. 2. 14:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy virusirtót futass :) de ezt mindenképp: [link] hamar végez,aztán kiváncsi vagyok,utána is ilyen-e..
2010. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Próbáld meg újranyomni és biztin az ntfs-t válaszd telepítéskor. Ja meg minimum egy nod32-őt. Próbaverzió 30 napos letölthető én is így használom. :)
2010. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!