Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet az oka a lassú...

Mi lehet az oka a lassú internetnek?

Figyelt kérdés

Ha nagyon kicsi a sávszélesség (a fizetetthez képest), és érezhetően lassan jönnek be az oldalak, akkor az a szolgáltató hibája?

Mik lehetnek még az okok?


2010. aug. 13. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Távol vagy a központtól, ha mostanában lassult le akkor az lehet időjárás miatt, modem/splitter hiba, stb.

Jelentsd be hibára az ügyfélszolgálaton, mert magától nem javul meg az ilyen.

2010. aug. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Továbbá: Esetleg még használhatja a sávszélességet vírus is, győződj meg róla hogy nincs a gépeden.

Ha használsz router-t akkor azt kapcsold le, modemet közvetlenül a gépre kösd rá, nézd meg hogy úgy is lassú-e.

2010. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Amúgy is lassú, 2 okból:

2 megabites, és az sose lesz elfogadható, másrészt pedig avast!-ot használok.

Jelenleg nem töltök le semmit, csak fel (seed).

Néha nagyon lassú, néha viszonylag jó..

Most teljesen elfogadhatatlan...(500 kilobit)

2010. aug. 13. 19:52
 4/14 A kérdező kommentje:

Nincs egy hete, hogy futtattam a Malwarebytes'-t, a probléma pedig nem új (csak most írtam ki).


Nincs router.



Egyébként köszönöm, hogy segítesz.

2010. aug. 13. 19:53
 5/14 anonim ***** válasza:
2 mega az simán pillanatok alatt behozza az oldalt,oldal betöltéséhez elég egy fél megás net is,talán szar a szolgáltatód,kinél vagy? tényleg hívd a szolgáltatót hogy ennek mi lehet az oka,azok mindent látnak a gépbe rólad és a kapcsolatodról,ha ott azt mondják zsírtuti náluk minden akkor keresd magadnál a hibát
2010. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kaspersky kell futtatni ha router ha van és a modemet húzd ki és vissza ha napi 20-50gb teszel fel akkor néhány előfordul (nekem a szolgáltató adit rackes modemet) és a 2 megebit az nem 2 mb/s azt feledd olvass utána a 2 megabitt az kb 200kb/s.
2010. aug. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy 1 bájt 8 bit. :) Tehát 2 Megabit nem egyenlő 2 megabájttal.

Minek futtassak Kaspersky-t, ha a Malwarebytes'-t rendszeresen futtatom??


Nekem ez a net még soha nem volt olyan gyors, hogy pillanatok alatt behozza az oldalakat.


De azért nektek is köszönöm a segítséget!

2010. aug. 13. 20:59
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja, DIGI Ritmo. :(
2010. aug. 13. 21:00
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha seedelés közben böngészel ajánlanám a cFosSpeed nevű programot.
2010. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Most kiléptem az uTorrentből, most gyorsabb. Nem lehet, hogy valamiért nem csak a le-hanem a feltöltés is levesz a letöltési sávszélességből? Mert akkor megvan a két ok, amiért lassú a net. :)
2010. aug. 13. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!