Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha nincs a Paypalomhoz bankkár...

Lasersss kérdése:

Ha nincs a Paypalomhoz bankkártya adva csak a név akkor tud más rá ebankbol utalni?

Figyelt kérdés
Ma utaltam a paypalomra egy más neven levő számláról, a Paypalomhoz nincs kártya hozzáadva de utaltam/fogadtam paypalos pénzt, nem lesz gond?!
2019. jan. 1. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
De lesz
2019. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

A Paypal nem bank!

Ebből következik, hogyha nem kötsz hozzá bankkártyát, -vagy bankszámlát; akkor nem lesz mire utalni a pénzt.


Szerencsés esetben sikertelen tranzakció, és nincs utalás...

2019. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#2

Amíg nem akarod kivenni a pénzt a világon semmi jelentősége. A paypal számládra tud utalni bárki másik paypal számláról, onnantól meg rajtad múlik hogy átutalod a pénzed a saját bankszámládra, vagy közvetlen paypalról vásárolsz. Jobban is jársz, így csak a paypal húzza le a részét, a bankod nem.

2019. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Paypalos utalásaim voltak, masik paypalra/ fogadtam is paypalos utalást, úgy, hogy nincs hozzá kötve semmi.. nem akarok kiutalni pénzt róla, csak paypalos vásárlást végezni. Ami eddig működött is csak nem "utalt" pénzzel.
2019. jan. 2. 00:16
 5/12 A kérdező kommentje:
Erste számláról utaltam az ÉN paypalomra, csak nincs a paypalhoz kötve egyáltalán semmi bank.
2019. jan. 2. 00:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, felettem már leírta a kolléga, hogy ilyenkor maga a fiókodon, a pénztárcádban lesz az összeg, onnantól rajtad múlik, hogy utalod-e a számládra, vagy sem.
2019. jan. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Bocs, nagyon este van! :D Máshogy kérdezem! Kell kössek a paypalhoz számlát, hogy feltudjam tölteni utalással, pl.. OTP to Paypal?
2019. jan. 2. 00:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha a paypal szamladra akarsz penzt rakni/levenni akkor nyilvan kell hozza
2019. jan. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá kötni. Van ilyen, hogy egyenleg feltöltése valahol és akkor a nélkül is tudsz pénzt rakni rá, hogy nincs bankkártya kötve hozzá. Bár ilyenkor elég sok korlátozás van, ha jól tudom
2019. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ahj köszönöm! Megnyugodtam, csak mert utaltam a paypalomra 5 ezret... :)
2019. jan. 2. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!