Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne internetem...

Hogyan lehetne internetem bankkártya nélkül?

Figyelt kérdés
Hotelben élek és dolgozok. Van wifi, de csak lent fogható (én és a 3-adikon vagyok, tehát ha netezni akarok, akkor mindig le kell jönnöm). (Jó) bank ebben a városban nincs, csak messze, ahová busszal vagy vonattal tudnék eljutni - viszont halvány kiindulási pontom sincs, hogy egyáltalán hol tudnék utánanézni, hogy mi mikor megy, pontosan hova és hogyan tudok jegyet venni. Szóval mit tehetnék? Ja azt nem írtam még, hogy Angliában vagyok.

2018. okt. 18. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha hotelben dolgozol, akkor már ismerheted a fő szabályt, hogy a recepciós mindig mindent tud. Remélhetőleg van már annyi nyelvismereted, hogy megkérdezd tőle, talán nem vagy (még) vele (is) olyan rosszban, hogy ne válaszolna.

.

...bakker, te vagy a recepciós...

2018. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hogy függ össze az internet a bankkártyával? :D


amúgy menj ki egy buszmegállóba, és érdeklődj ott, ha van nyelvismereted. esetleg facebookon angliai magyarok csoportban.

2018. okt. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy függ össze, hogy bankkártya kell az internet havi költségének kifizetésére.
2018. okt. 19. 18:04
 4/6 anonim ***** válasza:
És miért nem nyitsz egy bankszámlát? ...
2018. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Leírtam a kérdésben.
2018. okt. 21. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem értem mit nyivakolsz kérdező. De komolyan, minden bantas nélkül.

Az internethez számla kell, de nem akarsz nyitni mert szerinted a bank ami ott van vacak. Miért vacak? Nem lehet róla azt az egy rossz havi internetet kifizetni?

Ok, nem akarsz ott nyitni. (Szerintem meg nem nyitottak neked és ezért!utálod őket)

Akkor miért nem mész el máshova nyitni? Basszus, nem az anyukád vagyunk, vegyünk neked busz jegyet is, keressünk neked vonat menetrendet, esetleg meg is szoptassunk? Gondolom nem gyerek vagy ha Angliában vagy és dolgozol is, mi a bánatot vársz tőlünk?

Áááá....

Igen gyökér vagyok!

2018. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!