Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A vaterán szeretnék eladni,...

A vaterán szeretnék eladni, de van egy problémám. Hogyan sikerülhetne feltölteni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Regisztrálva vagyok, teljes jogú eladó. Amikor felszeretnék tölteni egy általam eladni kívánt terméket, kitöltök minden kötelező mezőt, megadok minden információt, mégis amikor fel(próbálom) tölteni a képeket az áruról, akkor nem hogy nem tölt fel egyet sem, de kezdhetem előrlől az egészet( töröl minden általam korábban beírt információt, termék leírást) Próbáltam már mindennel( mozillával, explorerrel, chrome-al) feltölteni, de sehogy sem sikerül.:(:(:(:(

Kérlek titeket, hogy aki tudja mi lehet a baj, és hogy hogyan lehetne megoldani ezt a problémát, akkor az írja le!

Előre is köszönöm a rendes válaszokat!


2010. jún. 26. 16:13
 1/4 Diablo3 ***** válasza:
Ha jól emlékszem, akkor ha valamit hibásan csinálsz, akkor ilyenkor a lap tetején egy keretben kiírja, hogy mit rontottál el. Azt nézd meg, hogy van-e olyan. Ha nincs, akkor keresd a vaterát.
2010. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
esetleg más gépről próbáld, hátha nem csak a böngésző bugos
2010. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a szabályzatban mekkora méretű képet lehet maximum feltölteni. Lehetséges hogy túl nagy a kép.
2010. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát köszi a válaszokat, de egyik sem jött be, mert mindent kitöltök( helyesen) és azt írja ki, hogy hibás az EGÉSZ:( sosem sikerül feltölteni, lehet h más gépén kellene megpróbálnom, de erre most nincs lehetőségem, az összes ismerősöm nyaral, na meg hát jobb szeretném itthon megcsinálni, rájönni mi lehet a baj:S
2010. jún. 27. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!