Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a YouTube-ra...

Hogyan lehet a YouTube-ra feltölteni teljes filmeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vannak saját DVD-im, amiket nyaraláson, esküvőn, stb. készítettem. Arra gondoltam, hogy megpróbálok feltenni a YouTube-ra 1-2 teljes filmet. Azt szeretném megtudni, hogy...


1) milyen formátumú videókat fogad el a YouTube, illetve mely programmal és hogyan és milyen szoftverrel kell a megfelelő formátumúra konvertálni azt,


2) Illetve milyen feltételek tejesülése után és hogyan és hol, milyen webcímen lehet teljes filmet (kb 1,5 órásat) feltölteni a YouTube-ra?


Köszi a segítségeket!


2011. nov. 20. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Csinálsz egy youtube fiókot (ha van már gmail-es fiókod, akkro bejelentkezhetsz azzal is), és utána rámész a Feltöltés fülre. Ott érthetően leírnak mindent. Én MP4 videókat tettem fel, de szerintem avi-t is simán elfogad, nem tudom neked milyen formátumú. Legjobb videókonvertáló progi - ami magyar is - a Format Factory. Ha feltöltötted a videót, akkor rögtön kiírja a webcímet, ahol elérhetővé válik a videód, vagy csak simán rákkatt. arra hogy megnézed, onnan is belinkelheted majd :)


Remélem tudtam segíteni!

2011. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy DVD-ről fel tudjál tölteni videokat, először a DVD tartalmakat konvertálni kell videofájlokká, pl. itt van egy. avi fájllá konvertáló:

[link]

A computered merevlemezéről igy már fel tudod tölteni. Az avi-n kivűl még sok fájlt lehet, jó pl. a wmv, mpeg, mp4 stb is. A lényeg az, hogy bármilyen formátumot töltesz fel, a servere automatikusan átkonvertálja azokat flash videofájlokká és ugy tárolja. Letöltéskor természetesen választhatsz megint a formátumok közül.


Ha még nem regiztél a YouTube-ra tedd meg. Ugy tudom, hogy az uj regizőknek van idő és GB korlát, de egy bizonyos idő után Te is kaphatsz hasonló értesitést, mint én kb. másfél évvel ezelőtt, nevezetesen, hogy korlátlanul tölthetek fel. Ma már 2,5 órás és 10GB-os videoim is vannak a YouTube-n. Azaz érdemes törzsgárda tagnak lenni. Más, 1,5 óra tartalmat befogadó weblapokról nem tudok.

2011. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Már sikerült rájönnöm, hogy hogyan lehet hosszabb anyagokat feltölteni.

1) Nem vagyok biztos ebben, de leet, hogy egy ideje már regisztrált tagnak kell lenni. Én már lassan 3 éve az vagyok.

2) Amikor elkezdtem feltölteni egy fájlt, akkor találkoztam egy olyan menüvel, hogy egy SMS-sel meg kellett erősíteni az accountomat, hogy valóban az enyém. Jött is az SMS, a kapott kódot beírtam a weboldal megfelelő rubrikájába és lőn csoda, máris nagy fájlokat tudok feltölteni.


De azért köszi mindenkinek a kommenteket! :)

2011. nov. 21. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!