Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől olyan lassú a Freemailem...

Mitől olyan lassú a Freemailem? Van, hogy húsz percet várok mire el tudom olvasni a leveleim. Kilépésnél ugyanennyi a várakozási idő.

Figyelt kérdés
Lehet valamit csinálni ,hogy gyorsabb legyen ?
2008. nov. 5. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy a neted lassú(vagy pl a torrent kliensed lassítja),de könnyen lehet az is,hogy a szerver túlterhelt.Utóbbit tartom valószínűbbnek,szerintem próbáld ki a gmailt.
2008. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lassúúúúú? Nekem be se jön! Valami hibát közöl az ő részükről. Még az a szerencse, hogy csak ritkán használom.
2008. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az a baj ,hogy az a címem van megadva mindenhová különben már váltanék.
2008. nov. 5. 21:29
 4/8 A kérdező kommentje:
A nettel nincs baj.
2008. nov. 5. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A freemailt már én sem használom jó régóta, ha bejön az nagy csoda. de elolvasni kész kínszenvedés. Ha egyszer be tudsz lépni, mindenkinek küldj egy levelet az új címeddel, és hagyd a francba. Válts gmail-re, az nagyon flottul működik. Egyenlőre.
2008. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A gmail google minőség,és az is fog maradni mindig:)Van olyan funkciója,hogy leszedi a leveleket más fiókokból is,ha úgy állítod be.Persze tudnod kell a másik fiók jelszavát.De gondolom azt tudod:)Ez nagyban megkönnyítheti az átállást.
2008. nov. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vagy, ha a freemailba egyszer beléptél, akkor állítsd be, hogy átirányítsa a leveleidet egy másik fiókba.


Amúgy ha nem tudsz belépni, megoldás lehet az e-mail klienssel (pl. Outlook, Thunderbird, Incredimail...) történő levelezés is. Ott ez a probléma nem áll fenn.

2008. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A FREEMAIL azért szar, mert az új verzióját használod. Próbáld a korábbit, azzal semmi gond nincs az égvilágon. Itt éred el: [link]
2008. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!