Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent ez, nem jön be a...

Mit jelent ez, nem jön be a freemailem!?

Figyelt kérdés

Not Found

The requested URL /levelezes/ auth.fm was not found on this server.

Valaki segítsen! Fontos maileket vártam,de nem tudom elolvasni! Ezt írja ki.

Köszönöm


2011. jan. 21. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a freemail-nél mindennapos, teljesen változatos problémáik vannak és fantáziadús hibaüzenetek hivatkoznak arra, hogy egyszerűen az egész freemail egy rakás sz@r.

Én este nyolc után nem tudom megnyitni (tökéletes gép és internetkapcsolat áll rendelkezésemre).


Egy hulladék az egész. Általában valahogy összeomlanak, valami elromlik, és míg bütykölik, addig ír ki ilyeneket.


Tényleg szívból ajánlom neked, hogy húzz el onnan, csinálj yahoo-s, vagy gmail-es emailcímet, azok még a tundrán is működnek mínusz 80 fok alatt :)


Most egyelőre csak annyit tehetsz, hogy vársz, mert a szerverük sz@rakodik.

2011. jan. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha sok választ szeretnél a kérdésedre akkor itt ezen az oldalon ,baloldalt,írd be a Mindenben kereső -be,hogy: FREEMAIL HIBA és kattints a Keress!-re.
2011. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm!!!!! Akkor várok... :(
2011. jan. 21. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!