Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Youtube különféle liveoknál...

A Youtube különféle liveoknál miért nem a megfelelő internet sebességemet használja?

Figyelt kérdés

Különféle Liveoknál, a különben 20mb/s-es netemből csak (ha a videón jobb klikk és a státuszra nyomunk akkor kiírja) 250KB-ot vagy kevesebbet használ a youtube. Így a liveok max 240p-be nézhetőek nekem. Van olyan live aminél simán megy a maximum beállítás 1080p60 (persze ha kisebb csak a minőség, akkor az... ) Miért lehet ez? [Ha nem liveot nézek, csak simán videót, akkor a "connection speed" a megfelelőig megy fel.] Gondolkoztam már azon is, hogy esetleg a youtube szervergépeitől, DNS-eitől messze vagyok és azért nem jó a lejátszás. Ezért a VPN-el San Francisco-ra csatlakoztam (elvileg a liveok többsége oda fut be) úgy is csak a 250-70 KB/s- sebességet használta.

A gépembe megy az internetkábel, szóval nem is a Wi-fi ről akarom lejátszani. Ha valakinek bármi ötlete van kérem ossza meg velem! 16/F



#internet #probléma #YouTube #Live #élő #Youtube live probléma #Akadozik a lejátszás
2018. júl. 7. 16:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!