Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom korlátozni az...

Hogyan tudom korlátozni az internet sebességemet?

Figyelt kérdés

mármint milyen programmal???


fontos lenne


köszi


2010. márc. 1. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Korlátozni az meg miért jó? Én mit nem adnék hogy gyorsabb legyen, nem hogy még lassabb. :)
2010. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha routered van, akkor a sebesség szétosztása automatikusan történik, de természetesen ezen felül korlátozhatod az adott állomás átviteli sebességét is, de nincs sok értelme! Inkább a prioritást állítanám be a helyedben, mert ezzel mindig az általad kiválasztott gépnek ad nagyobb sávszélt!
2010. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pl: Netlimiter ( [link] )
2010. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne értelme. Nálunk is a két gép között "testvériesen" van elosztva a sávszél - pont Netlimiterrel. Nagyon jó kis program, nem csak az adott gép által felhasználható sávszélességet lehet beállítani, hanem azon belül még az egyes programokhoz, sőt egy adott program adott kapcsolatához is lehet sebességhatárt szabni!

A sebességhatároláson kívül lehet kapcsolatot törölni, és amúgy tűzfallal is rendelkezik.

2010. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat de a netlimiter progin kívűl nincs más?
2010. márc. 3. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!