Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet megszabadulni a...

Hogyan lehet megszabadulni a kéretlen reklámoktól androidon?

Figyelt kérdés
Az egy dolog, hogy a Chrome böngésző majdnem használhatatlan, mert minden oldal megnyitásakor bedob vagy három reklámot, de most már ott tartok, hogy bármit csinálok a telón, 5-10 percenként bedob valami reklámot. Ha csak a fényképeimet nézegetem akkor is. Egydül akkor nincs reklám, ha kinyomom az adatkapcsolatot. Mit lehet tenni?
2018. jan. 4. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Feltelepítettél valamit, ami fut a háttérben és nyomja a reklámokat.


Ha nincs app amire kifejezetten gyanakszol, akkor elöször töröld le a Launcher, Homescreen, vírusírtó, takarító alkalmazásokat.

2018. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Utánanéztem, és a helyzet az, hogy ezeket a hirdetéseket a Google csinálja, itt lehet róluk leiratkozni: [link]


Rengeteg oldallal szerződött amik nyomatják folyamatosan a reklámokat... A gond csak az, hogy nem mindegyik elérhető így letiltani sem tudom mindet.

2018. jan. 5. 14:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Egészen biztos vagyok benne, hogy nem a Google áraszt el reklámokkal.


Abban is biztos vagyok, hogy ha engedélyezve vannak a viselkedésalapú reklámok, az nem áraszt el teljesen - ugyanis nálam be vannak kapcsolva.

2018. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát akkor ötletem sincs, mi lehet a gond. Elég sok alkalmazást letöröltem, amit mostanában töltöttem le, de nem lett jobb. Ilyen random reklámokat dobál be elég sűrűn:


[link]


[link]


Egy hard reset biztos megoldaná a dolgokat, de azt most nem akarom.

2018. jan. 5. 17:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Médialejátszó esetleg?

Ha lefotózod a feltelepített vagy futó alkalmazásokat, tudok többet tippelni.

2018. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az alkalmazáskezelőben a futó alkalmazásokat fotóztam le:


[link]


[link]


[link]


[link]


De letöltött jóval több van.

2018. jan. 5. 19:33
 7/11 anonim ***** válasza:

A Clean Mastert töröld le, felesleges, okozhatja a reklámokat is. Az Android müködése miatt a memóriát nem szabad takarítani, részletesebben a Java Garbage Collectornak nézz utána.


Az UC Browser nem tudom micsoda, de a Play értékelések szerint ez is ontja a reklámokat, fut a háttérben. Töröld le, használj Chromeot.


A Super Unzip File Extractor is egy vírusbánya. Helyette a Total Commander-t ajánlom.

2018. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Esetleg a Megát is tudod a Google Drive-al helyettesíteni, fényképeket, videókat közepes felbontásban ingyen tárolják.
2018. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tuti nem a Clean Master a bűnös, mert azt most telepítettem pont a reklámok ellen. De törlöm akkor ha felesleges. Viszont Super Unzip File Extractor-t is töröltem, és úgy néz ki, hogy ez okozta. Már egy fél óra eltelt és nincs reklám! Köszi a segítséget!
2018. jan. 5. 22:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit, ajánlom hogy olvass bele a Play értékelésekbe a késöbbiekben.
2018. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!