Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Este 8 utan halldoklik a netem?

Este 8 utan halldoklik a netem?

Figyelt kérdés
Este 8 utan m asfel percenkent elmegy a netem 10 masodpercre.Ez egeszen reggelig igy megy;Napkozben semmi baja.Mi lehet a gond?Egy uj router megoldana a problemat?
2017. dec. 13. 03:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet.Nem ártott volna egy szolgáltató egy modem típus egy router típus....a wifi megy el? lanon is csinálja?

Optika?koax?analog? milyen kábelen szolgáltatják?

Kicsit több infóval megdobhatnál minket mert a "miért füstöl az autóm" kérdésre akár gyújtogatás is lehet a válasz.

2017. dec. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a szitu wifin jelentkezik, akkor esélyes, hogy este 8 után valaki a közelben ugyanazon a csatornán használ egy másik routert, úgyhogy a sajátodban érdemes lenne a csatornát egy másikra állítani. Persze ha már ott jársz, kéne nézned egy logot is, hogy nem-e csatlakozik rád valaki (idegen mac cím pl).
2017. dec. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Spectrum nevu szolgaltatonal vagyok.Ez egy Amerikai szolgaltato NY-ban.Kabelen jon be a net.Cat5e kabelem van hozza.
2017. dec. 14. 01:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!