Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megszüntetni a...

Hogyan tudom megszüntetni a magyar Wikipedia fiókomat, amikor az blokkolva van?

Figyelt kérdés
Soha semmivel sem bizonyított vádak alapján a Wikipédiában nyitott fiókomat az egyik szerkesztő letiltotta. Ráadásul azt sem közölték, hogy meddig leszek letiltva? Mert ha örökre, akkor minek a fiók? Vagy most már egész életemre meg leszek bélyegezve egy soha senki által nem bizonyított állítólagos fenyegetésem miatt? Hiába írtam meg többször is, hogy hekkelték a számítógépemet és lehet, hohgy a hekker akart lejáratni, amely miatt még rendőrségi feljelentést is tettem. A fiók blokkolását még sem oldották fel. Ezért megszüntetni sem tudom azt. Kérem, segítsen, aki tudja a választ.

2017. nov. 28. 18:32
 1/1 Takysoft ***** válasza:

Rossz ajtón kopogtatsz.

Ezt vagy meg tudod beszélni a Wikipediával, vagy felejtős a dolog.


Javaslom a rendőrségi papírokat csatolni az email-be, és ha nem magyar nyelven vannak, akkor lefordítani őket.

De mindenképp csatolni az eredeti példányokat.

2017. dec. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!