Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-on bárki küldhet meghívó...

Ncore-on bárki küldhet meghívót? Nem csak elite rangtól lehet?

Figyelt kérdés

1000-pontért igényeltem meghívót egy barátomnak pedig csak mezei felhasználó vagyok, és az volt írva elite rangtól lehet meghívókat küldeni. Nem értem, akkor hogy igényelhettem én?

Most ugye van a Spooky event, és ő neki sikerült 1000 pontot összeszednie és már ő is küldhet másnak meghívót. Ez mindig így volt?



2017. nov. 2. 00:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Na, hogy pontot tegyek a mondat végére (mert láttam kezd elszabadulni itt a pokol) küldtem egy meghívót az egyik alt emailcímemre.

1000 pontomba került, de sikerült annak ellenére, hogy nem vagyok elite rangú.

Szóval IGEN. Lehet elite alatt is küldeni

2017. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
köszi, hogy végre egy ember alátámasztja amit másfél hónapja már itt állítok! :D
2017. dec. 22. 22:42
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is küldtem a múlt héten. Szóval lehet. A kiírt szabályok ellenére. Ez van. (csak Tag vagyok és nem prémium)
2017. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Így van. A rang nem számít, teljen le a 3 hónap regelés után, legyél tag rangú és legyen elég pontod.
2018. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
tag? én sima felhasználó vagyok, volt az event összeszedtem elég pontot és pár napon belül már küldtem is a meghívót
2018. jan. 20. 17:06
 26/27 anonim ***** válasza:
Akkor még tag rang sem kell. Mondjuk én inkább örülnék annak, ha tag rang kéne hozzá mivel idő, mire elérsz addig. A Felhasználó rang viszont kisebb, ott a zöldfülűek vannak javarészt.
2018. jan. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Úgy látom túl nagy visszhangja volt ennek mert már nem tudok meghívót küldeni (talan mert nincs elég pontom ) de már írja hogy nem felelek meg a szabályzattban leírtaknak ahhoz hogy küldjek meghívót.

Ui. Már ha prémium vagyok akkor egy meghívót tudok küldeni havonta 1000 pontért ez komoly!/?!?!?!!? :DDDD

2018. febr. 27. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!