Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-on bárki küldhet meghívó...

Ncore-on bárki küldhet meghívót? Nem csak elite rangtól lehet?

Figyelt kérdés

1000-pontért igényeltem meghívót egy barátomnak pedig csak mezei felhasználó vagyok, és az volt írva elite rangtól lehet meghívókat küldeni. Nem értem, akkor hogy igényelhettem én?

Most ugye van a Spooky event, és ő neki sikerült 1000 pontot összeszednie és már ő is küldhet másnak meghívót. Ez mindig így volt?



2017. nov. 2. 00:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

"Te most komolyan ilyen idióta vagy? Szerinted kérdezném ha úgy volna?!?!?! "

Szerintem az az idióta, aki elolvas valamit, aztán leidiótázza a másikat.


Úgyvan. OLVASD EL ÉS FOGD FEL VÉGRE AMI LE VAN ÍRVA!!!!


(ja: prémium vagyok 15.000 ponttal)

2017. nov. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Én meg nem vagyok mégis tudok küldeni. Teljesen jelentéktelen dolgokat írsz. Az nem érdekelt hogy te prémium vagy e, mégis csak ilyen üres dolgokat mondasz, aminek nincs tartalma.

Elolvastam az van írva amit már százszor leírtam én is, nem vagyok papagáj hogy ugyanazt ismételgessem, ami itt le van már egyszer írva. Te eddig semmi konkrétat nem írtál, ami közelebb vinne a célhoz. Csak nagymenően elküldöd a "tudatlan " gyereket hogy olvasson a dolgok után, mikor úgy látszik neked fogalmad se volt arról hogy egyszerű felhasználó is tud meghívót küldeni.

Lehet régen még úgy volt, ahogy te állítod. Ja bocs, te nem állítasz semmit, mert semmilyen véleményt nem fejtettél ki, csak elküldtél olvasni.

Másik lehetőség hogy bug miatt tudnküldeni egyszerű felhasználó.

Ha majd lesz egy gyereked és megkérdez valamit adj a kezébe egy könyvet ahol le van írva, ahelyett hogy vennéd a fáradságot...

2017. nov. 14. 10:16
 13/27 Hintalow ***** válasza:

El is küldted már a címzettnek, aki megkapta, és sikeresen be is regisztrált?

Mert IGÉNYELNI bárki igényelhet, ha van elég pontja. De KIKÜLDENI csak akkor tudja, a elite vagy magasabb rangú (vagy ha fizetős prémium) emlékeim szerint

2017. nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Igen kétszer is. Meghívtam egy embert és ő is meg tudott mást, köszi azért
2017. nov. 14. 17:58
 15/27 A kérdező kommentje:
Szerintem neked is van ismerősöd aki sima felhasználó és megnézheti. Nem nálam bugos :D a szabály lehet változott gondolom
2017. nov. 14. 18:02
 16/27 Dongaben ***** válasza:
Természetesen lehet küldeni, ha van mit...:) Itt nem számít a rang, csak az, hogy van-e meghívód, amit küldhetsz.
2017. dec. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
De érted hogy az van írva hogy nem lehet Elite alatt..
2017. dec. 1. 19:01
 18/27 Dongaben ***** válasza:
Igaz. És, az is le van írva, hogy "...vagy aktív prémium tagsággal is lehet..." (Ehhez persze kell a "prémium".)
2017. dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
De nem vagyok az mégis tudok..
2017. dec. 2. 22:03
 20/27 anonim válasza:
Szemtelen kérés,de ha valakinek lenne ncore meghívója feleslegbe,nem küldene nekem egy meghívót?
2017. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!