Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tehetnék ebben az esetben?

Mit tehetnék ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Szeretnék a YouTube-nak írni egy levelet, de sajnos sehol sem találom az elérhetőségüket! Felebezni szeretnék egy szankció ellen, ugyanis azzal vádoltak meg, hogy az egyik videómat szimplán spamként tettem fel, s egy álcímet adtam neki, hogy szerintük ezzel növeljem a videóm nézettségét, holott a videóm témája az volt, amiről a cím is szólt (The Most Messed Up Sucker Punch in Boxing History - boxmeccs után az egyik ökölvívó csupasz kézzel állba verte teljes erővel a másik boxoló srácot, akinek eltört az álla, csupán azért, mert nem tetszett neki az eredmény, amit a pontozó bírák hoztak). A videó már 3 éve fenn volt, nem értem, hogy a mai napig miért nem volt ezzel a videóval gond... A másik az, hogy teljesen inkorrektnek tartom, hogy amikor belépek a Youtube-ba, akkor kiírja nekem, hogy miért tiltják le a feltöltéseket és a videót 6 hónapra, és csak beleegyezhettek a döntésbe, felebezni meg nem felebezhetek, nem tartom korrekt dolognak ezt az egyoldaliságot... A válaszotokat előre is köszönöm!
2010. máj. 13. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezeknek az oldalaknak a moderátorai kiskirályok. Ha nem tetszel nekik ok nélkül kirakhatnak. Regisztrálj újra. Nekem a vaterával volt gondom, azok meg is mondták, ha nem tetszenek a szabályok nem kell fellépni az oldalra.
2010. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is érdekes, hogy ahogy lett magyar yt, csomó magyar vidit letöröltek, és most az enyémet törölték. Vannak magyar moderátorai a yt-nek? mert akkor lehet, hogy innét van ez az inkorrektség... Esetleg a főmodiknál lehetne felebezni...
2010. máj. 13. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/t/contact_us


A YouTube-bal az alábbi címen veheted fel a kapcsolatot.

YouTube, LLC

901 Cherry Ave.

San Bruno, CA 94066

USA

Phone: +1 650-253-0000

Fax: +1 650-253-0001

2010. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

TV-ből vetted fel az adást? ha igen, akkor valszeg azért tiltották.


én pl feltöltöttem a balázs sho-ból annó, és szépen letiltották a filmeket, rtl klubnak hála. plusz pár ilyen törlés után engem is tiltottak.

2010. máj. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huh, e-mail címük nincsen? :/ Ha nincs más lehetőség, én írok nekik postai levelet, nagyon fontos lenne visszaállítani, pár szponzor támogatta azt a videót, és a csatornámat is...
2010. máj. 13. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!