Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Véleményetek szerint az...

Véleményetek szerint az alábbiak közül melyik a legjobb böngésző?

Figyelt kérdés

Elsősorban stabilitás, megbízhatóság, gyorsaság szempontjából. Indoklás is érdekelne.

Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Vivaldi, Internet Explorer, Microsoft Edge, Safari, Maxthon, Comodo Dragon, CoolNovo, Avant, SeaMonkey, K-Meleon, Lunascape, Torch, Slimjet, Pale Moon, Cyberfox, Waterfox, Chromium, Opera Neon, Firefox Hybrid, Yandex, SlimBrowser, egyéb.


2017. ápr. 4. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Chromium. Mert jó.
2017. ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hármat próbáltam eddig, IE, Chrome, Firefox.


Nekem a Firefox jött be jobban. uBlock Origint használok, és ezen a böngészőn tűnik a leghatásosabbnak. IE-n, és Chromeon is vannak még reklámok, felugró ablakok ennek ellenére.


Nekem ennél több nem kell böngészéshez, amit tud, az tökéletesen elég. Nem termel irdatlan mennyiségű szemetet, más gépéről Chrome esetében töröltem már le 1GB körüli adatmennyiséget CCleanerrel, míg Firefoxé kb. 300MB szokott lenni, nálam legalábbis.

2017. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alain Delon ***** válasza:
Mindnek van hibája, de a legkevesebb hiba nálam a Firefoxnál mutatkozott. Bár vannak olyanok a felsoroltak között, amiket nem ismerek.
2017. ápr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én Pale Moon-ban hiszek, de ez már vallási kérdés.


Alapvetően azt döntsd el, hogy melyik motort szeretnéd használni. Ebből össz-vissz 4 van:


- Trident (iexplorer, edge)

- Webkit/blink (chrome, chromium, opera, vivaldi, slimjet, safari, ...)

- e10s (firefox + forkjai)

- gecko/goanna (palemoon, régebbi ffox forkok)


Ezentúl a többi már csak csicsa és alapbeállítások kérdése. Szerintem nem érdemes nagyon mást választani, mint az eredeti, így webkit-nél chrome vagy chromium - mivel a többi nem lesz gyorsabb a több csicsától, plusz a mindenféle frissítések is hamarabb érkeznek, nem kell várni arra, hogy valaki megint forkolja vagy patch-elje.

2017. ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!