Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassú az internetem?

Superbayern kérdése:

Miért lassú az internetem?

Figyelt kérdés
Kábeles internetem van. A lakásban 3 számítógéphez van csatlakoztatva TP-link router segítségével, amit nem rég vettem. Mindhárom gépnél van internet elérhetőség, de nagyon gyakran van az, hogy nem tölti be az oldalt.. sokszor írja, hogy nincs internetelérés.. vagy nagyon lassan tölt be sokadik próbálkozás után.. sokszor a routeren az internet "jel" sárgát mutat, de legtöbbször meg kéket.. viszont....... ha csak egy géphez csatlakoztatom közvetlenül a modemet, akkor villámgyors internetet kapok azon a gépen..... mi lehet a baj?? routert kell valahogy beállítani???

2017. márc. 28. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem te nem jól állítottál be valamit a routernél

de így nem lehet megmondani

2017. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem router reset
2017. márc. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
router reset már megvolt sokszor.. ... a beállítással kapcsolatban pedig. elég egyszerű volt a telepítés.. beállításokat automatikusan elvégezte a gép
2017. márc. 28. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!