Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vírus okozta internet szakadoz...

Vírus okozta internet szakadozás internet leterhelés esetén mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Röviden a történet: kb 1 évig mindennap döh rohamot kaptam miközben egy fárasztó nap után az ember játszana kicsit a gépen én a League of Legendsel szoktam kikapcsolódni többek közt és minden 2. percben hopp fél percig 3000+os ping. Az a lényeg hogy ez volt egy évig.. egy laptop újratelepítés után ez a probléma úgy eltünt mint hulla a 100 méteres kútban. aztán egyszer csak egyik játékról a másikra visszajött ez a probléma.. azóta kétségbe vagyok esve.. És nemtudom mitől van ez! mi más okozhatná ha nem vírus? én nem értek hozzá de könyörgöm valaki segítsen. Amitket a "vírus elkapása" előtt csináltam 1. Steam játékot telepítettem: Planetside2, No more room in hell de le is töröltem őket 2. Régi ismerősömet felhívtam skypen akivel abból az időböl játszottam mikor a mindennapos dührohamait kaptam.. és amint felhívtam és mentün egy meccset azután egyből 400+ pinggel BE SE léptem de már 400+ ping.. Azóta nem tudok játszani rendesen megint.. és az oldalak és lassabbak.. tehát a netet korlátozza valami nem a lollal van baj v valami ezt okozatta ő valahogy? lehet 1 éve is tőle kaptam ezt a vírust? igazából mást nem csináltam ezeken kívül.. max az is lehet hogy weblapokról kaptam el valamit.. NA DE A LÉNYEG hogy tudnám eltávolítani? ingyenes programmal? vagy bárhogy? Kérlek segítsetek.. újratelepíteni nem akarom megint a laptopot.. Ha bármilyen kérdés felmerülne válaszolok.

2016. dec. 18. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Szia! En is szoktam lolozni, altalaban tobb dolog miatt szokott pingem lenni, az egyik oka a szerverben van, foleg versenyek alatt, vagy ha tulterhelt a szerver, vagy esetleg valaki lopja a neted az nagyon leszokta vinni, vagy ha valaki tolt eppen mikozben jatszol =_= Esetleg az hogyha a windows elkezdi inditani a hulye frissiteseit. Jatek kozben figyelj arra, hogy semmi ne menjen. Lepj ki mindenbol.


De ha esetleg veletlen megsem ezektol lenne , nekem ezek szoktak segiteni:

Szoktam teljeskoru geprendberakos napot csinalni, ilyenkor alapveto, hogy csinalok lemeztoredezettseg mentesitest

Egyik nap nem indult egy el programom,es elinditottam ezeket a programokat es helyrejott.

En ezzel szoktam lemeztoredezettseget csinalni, mert win10en sose talalom : Smart Defrag 5.3 ingyenesen hasznalhato

Aztan van egy szkenner ,ami kijavitja az esedleges hibakat: Advanced Systemcare 10 szinten ingyenesen hasznalhato (szomoru feju ikonja van,ha valami nem jo a gepeden :))

Van viruskeresoje is, de nem idegesito,mint a legtobb virusirto IObit Maleware Fighter 4.3 ,megkeresi a karos fajlokat es karantenba helyezi.

Driver Booster 4 : megkeresi es letolti az osszes uj drivert

Ezek is mind ingyenesek, ilyenkor pedig sokkal gyorsabb lesz a gepem.

Ha ezek utan sem mukodik akkor meg ezt szoktam hasznalni : Razer Cortex Boost, mindent leallit ami nem kell es felgyorsitja a geped,amig jatszol.

2016. dec. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Na az ilyen automata driverkereső meg systemcare szirszarokat PONT NEM ajánlott használni.


Ha vírusod van, amit a vírusírtó sem ganéz ki, vagy valami elbarmolódott a rendszeredben, akkor 1) biztonsági mentés, 2) format, 3) újratelepítés.

2016. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem feltetlen jelenti azt hogy virust kapott.
2016. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!