Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy ilyen használt gép elég...

Egy ilyen használt gép elég lesz alapvető böngészésre? Nemnagyon értek hozzá.65 éves bácsinak kell most kezdi az internetet tanulni!

Figyelt kérdés
[link] Nekem egy i3 procival 4 gb rammal van egy laptopom és ez nekem kellően gyors és bőven elég is. Kevés viszonyítási alapom van nem töltök le filmeket nem játszom rajta és ahova kell ott sem lesz filmletöltés és játék!
2016. dec. 13. 23:13
 1/7 Hominida ***** válasza:
Persze, simán.
2016. dec. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De még 3 év múlva is fog tudni netezni vele ha addig nem adja meg magát semmi a gépben? Kb ezt hova helyezzem el a gépet? Csak így egyszerűen! Tök átlag vagy inkább alap felhasználók számára? A legalja vagy azért nekünk egy gyenge középkategóriának megfelel?
2016. dec. 13. 23:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Alap felhasználókat sem büntetnék ilyennel.
2016. dec. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor full gagyi? Valahogy érthetően ha kérhetem mert én kicsit analfabéta vagyok a számítógéphez.
2016. dec. 14. 00:16
 5/7 Hominida ***** válasza:

Köss ki egy hetes garanciát, mert ha egy heti hajtást kibír, akkor akármennyit kibírhat, az állapota ennyi idő alatt felmérhető.


De a gép elég régies, és el tud használódni benne egy-két dolog, például a merevlemez. Viszont a képességei elegendőek alapvető internetezésre. Hogy mi lesz három év múlva, azt senki nem sejtheti, ezért a későbbi gépigényeket sem tudjuk megtippelni. De ennek a gépnek ma bírnia kell a böngészőt, a biztonsági programokat, a honlapok animációit, a videólejátszást, meg minden szart, amivel ma a weboldalakat ki szokták tömni. Bírja a szövegszerkesztést, a zenehallgatást, de még egy nem túl friss CorelDraw is elmenne rajta. Azt viszont nem csodálnám, ha három év múlva már nem működne.

2016. dec. 14. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne vegyél magánszemélytől használt gépet! Cégektől kell, ezek pl. francia és belga üzleti laptopok voltak, matricázott billentyűzet, magyar Windows7 aktiválva, 4 GB memória és vannak i5 procis gyors ki Thinkpadok is. Három hónap a garancia.

[link]

2016. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: az enyém Thinkpad x 201, Intel Corei5 M520, 2,4 GHz, DDR3, 4 GB, Intel HD Graphics, kijelző 12,2, wifi, bluetooth. Háza sérült, emiatt a szellőzés érdekében hátul fel kellett támasztani (deszkalappal).

Windows 7 fut rajta, három böngésző (IE, Chrome, Firefox), Thunderbird levelező, LibreOffice, Ccleaner, VLC, Drefraggler, Xn-View, védelem Eset Internet Security10. Gyors kis gép.

2016. dec. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!