Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valami gond van a betűtípusokk...

Valami gond van a betűtípusokkal, vagy nem tudom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szeretnék letölteni olyan betűtípusokat is ami a magyar nyelvet, vagyis az ékezetes betűket is támogatja, és találtam is, betettem C:\Windows\Fonts mappába, majd a Sony Vegas Pro-ban szerettem volna a betűtípust használni, de az ékezetes betűk nem voltak jók.


Sőt még Photoshopban sem működnek valamiért.. Mit tegyek? Tudnátok mondani olyan oldalakat ahol le lehet népszerű betűtípusokat tölteni ékezetekkel? Pl. Feast Of Fleash és a Foo betűtípus kellene.



2016. okt. 15. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

google: truetype fonts!

olvass!

aztán rájössz, mi a gond

2016. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nagyvilágban található betűtipusok túlnyomó többsége nem tartalmazza a magyar nyelvnek is fontos ékezetes karaktereket.

A Foo tartalmazza, csak nem mutatja meg?

[link]

A másikban viszont eleve nincs meg:

[link]

2016. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A Foo betűtípus levan töltve, viszont ékezetes betűket nem tudok használni és a Feast of Fleash betűtípusnak vannak ékezetei, csak nem a dafont oldalon, és már ékezeteset is letöltöttem de nem volt jó..
2016. okt. 16. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!