Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows boot hiba! Mi lehet a...

Windows boot hiba! Mi lehet a gond? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval van egy elég erős gamer pc-m ami most lett teljes eddig volt rajta egy windows 10 amire haza hoztam és elindítottam elkezdett frissíteni majd egy idő után kidobott egy szomorú smiley-t és leállt gondoltam okés újra rakom nincs rajta semmi fontos végül is... Beállítottam mindent a bios-ban hogy pendriveról bootoljon újraindítom és ki írja hogy nyomjak meg egy gombot a bootoláshoz megnyomom elmegy a windows jelig és kifagy... Újra csináltam már a pendrivero és próbáltam windows 8-al és 10 el is...

Adatok : proci i7 (pontos típusát nem tudom fejből)

Vga : gtx 970 g1 gaming 4gb gddr5

Van még benne 12 gb ddr 4-es ram

Alaplap elite group black series

Szerintem ennyi ami fontos aki tud kérem segítsen.



2016. aug. 29. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez lehet hardver hiba is. Ha van alaplapi videó rajt, én azzal kezdeném...Kivenném a kártyát...Ahogy leírtad, pont annyi idő tellik el, amíg fel tud melegedni a cucc.
2016. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!