Van valami egyszerű módszer arra, hogy 50 gigát áttöltsek interneten keresztül egyik számítógépről a másikra? Ami módszereket én ismerek azok ekkora adatmennyiségnél nem működnek mert egyenként vagy 25 megás blokkokban kell kijelölni az adatot.
Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 16:40
1/6 anonim válasza:
Pl. egyik gépen feltöltöd Megára, a másikon meg letöltöd.
2/6 anonim válasza:
3/6 Alex Fly válasza:
Vagy megosztani az a meghajtót, ahol a fájlok vannak. A másik gépen meg felcsatolni hálózati meghajtóként...
4/6 A kérdező kommentje:
köszi, ebből melyik az amit egy laikus a legkönnyebben elvégez aki azt se érti mit irtatok most?
2016. júl. 16. 17:27
5/6 anonim válasza:
A Mega, csak regisztrálni kell, aztán rányomni a feltöltés gombra. Sőt, tán még regisztrálás nélkül is megy, ha lemented a fájlok linkjeit. FPT szervert először ki kell bérelni pénzért, aztán be kell állítani a kapcsolatot, és utána tudod használni, miközben ugyanúgy köt a feltöltési sebességkorlátod. Semmi előnye nincs ebben az esetben.
6/6 A kérdező kommentje:
köszi
tudsz mutatni linket?
mert csak az androidos verziót találtam meg, a PC-re valót nem.
2016. júl. 16. 18:12
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!