Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik még a D-Link routerek...

Létezik még a D-Link routerek számára az ingyenes DDNS-szolgáltatás?

Figyelt kérdés
2016. jún. 16. 21:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sajnos hiányzó alapismereteim miatt csak hézagosan értem a válaszaidat. További félreértéseket elkerülendő, érdemes lenne végre tisztázni, mit is akarok megvalósítani:

Egy Arduinoval, az ahhoz csatolt ethernet-shielddel egy kis szervert készítettem, amit a routeremre csatolva róla a neten kiolvashatok néhány szenzor adatát.

Jelenleg ott tartok, hogy címsorba beírva a szerver IP-címét látom a képernyőmet, megvan a DDNS- szolgáltatóval a folyamatos kapcsolat, (router kezeli), hostnevemmel a pingelés rendben, már csak portot kellene nyitnom, ami az istennek se akar sikerülni.

Megjegyzem, az internetre kapcsolódást csak úgy tudtam biztosítani, ha a szolgáltatóm eredetileg bekötött modem-router combóját bridge-üzemmódban bennhagytam (ZTE), ezt követi az általam beszerzett router (D-Link), ami már egy ingyenes DDNS-szolgáltatással együtt tud működni.

Nem lehet, hogy a modem (ZTE) miatt nem látok nyitott portot?

2016. jún. 24. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!