Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki rakott már rá egyedi...

Valaki rakott már rá egyedi firmwaret a routerére?

Figyelt kérdés

Egy D-Link ráúterem van amit a kedves T-HOME osztott ki nekem a jó kis Ciscomat leváltva. Szeretnék rá egyéni firmwaret hogy a DDNS szolgáltatás elérhető legyen ingyenes mivel csak a DynDNS van most ami fizetős. Ha minden igaz egy DCM-704 routerem van 1.1.0.6. szoftverrel. Az istenért sem találok rá frissítést ha egyáltalán létezik, plusz a gyártó weboldala sz.rt sem segít hála nekik nem jutottam tovább. Keresgéltem googlen találtam pár alternatívát mint például a dd-wrt dehát nem támogatja az én routeremet. Szeretném egykét házibarkács szakértő véleményét és segítségét hogy ezen az istenverte akadályon átjussak. Előre is köszönöm a válaszokat, ha valamivel tudok segíteni akkor kérlek Titeket írjátok le, akár itt akár privátban hogy minél hamarabb túl legyek ezen.


Itt egy prtscr erről a hulladékról:

[link]



2016. jún. 6. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nincs rá normális 3rd party firmware.

A DDNS legördülő menüje nem rejt más szolgáltatót?

Esetleg alternatív megoldásként teheted azt, hogy ezt a cuccot modem módba állítod, aztán egy normális routerrel használod a netet, egy értelmes típusra már tehetsz akármit, de gyárilag is támogatni szoktak egy rakat DDNS szolgáltatót.

G.

2016. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs benne csak a DynDNS épp ez a problémám. Láttam valakit aki chrome dev toollal átírta és amig meg volt nyitva ideiglenesen működött..azt sem sikerült megcsinálnom, tele a hócipőm a retek gyártókkal hogy képtelenek normális dolgot kiadni a kezeik közül
2016. jún. 7. 00:25
 3/6 anonim ***** válasza:
letöltesz arra a gépre egy *dns klienst, amit el akarsz érni, és az majd állítgatja neked. Ha meg semmi nem fut mögötte, akkor meg ugye minek akarod elérni - távolról nekiállsz configolni weben, mert a facebook olvasgatása túl mainstream a villamoson?
2016. jún. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kis cinizmust de nem facebookozom mert haszontalan tevékenység. Tekintve hogy leírtam mire kell, szüleimnek és képek tárolására hogy bárhol elérhessem, de gondolom te maradsz a facebookozásnál jó lesz neked ott is...
2016. jún. 14. 12:36
 5/6 anonim ***** válasza:

De csak van egy gép, amin azok a képek vannak, nem?

G.

2016. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, a házban legalább 5 gép van jóval több telefon és 2 db smart TV. Ezekről mind el szeretném érni, és hogyha a telefon házon kívül van és nincs a Wi-Fin akkor is el szeretném érni. Most szereztem egy külső meghajtót és abba van egy terrás winchester. Rákötöm a routerre de viszont nem tudok semmilyen DDNS szolgáltatás beállítani, ezért szeretnék rá egyéni firmwaret mert azok mind támogatják. De egyrészt nem tudom milyen kell rá és nem vagyok benne biztos hogy fel is tudom rakni. A router amint látszik egy D-Link router a száma DCM-704. Nem találtam rá szoftvert ezért kérem a segítségeteket.
2016. jún. 15. 14:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!