Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A regisztrációk örök életig...

A regisztrációk örök életig megmaradnak és visszakövethetők a világhálón?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl egy freemail-os e-mail címre amit ugyan törölsz de nem marad meg a neten örökké? Vagy amit nem használsz évekig bármi okból az ugy marad? ilyesmikre gondolok
2010. ápr. 4. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Elméletileg amit törölsz az nem lesz fenn, amit sokáig nem használsz az inaktív (gondolom pár év után törlik mert csak foglalja a helyet), de sok olyan oldal van ahol hacsak vmi hiba nem történik és véletlen eltűnik a regged, akkor öröké ott marad (pl. nekm van egy reggel felhasználó nevem egy oldalon amit 6 évig nem használtam és utána is meg volt. Bejelentkeztem és ott volt, de aztán mégse használtam és már nem tudom melyik oldal volt XD).
2010. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ebből a felhasználónak esik bármilyen kára? Am szerintetek melyik a legjobb e-mail levelező? freemail, citromail, gmail stb
2010. ápr. 4. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
yahoo, hotmail
2010. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a Gmail a legjobb a 2 másik amit írtál elég gányolt.


Egyébként nem marad meg, egy idő után az oldal karbantartói is "lomtalanítanak" és minden felesleges ill nem használt címet törölnek. Semmi károd nem lesz ebből

2010. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a legtöbb esetben a törölt fiók is megmarad, csak meg van jelölve töröltként. Időnként lehet hogy van nagytakarítás, de ez nem mindenhol van így...



Lehet hogy le van írva a felhasználási feltételekben, egyszer el kéne olvasni!


Ha komoly aggályaid vannak, írj az adatvédelmi biztosnak

2010. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
OK KÖSZI
2010. ápr. 5. 11:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!