Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakim meghalt és nemtudom...

Ha valakim meghalt és nemtudom a jelszavát, hogyan lehet letörölni iwiwről meg facebookról? Mert mégse volna jó ha örök időkig fennt lenne rajta

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 13:39
 1/5 Pj0tr ***** válasza:

Szerintem az üzemeltetőkkel le lehet rendezni. Gondolom kérhetnek papírokat (Akár halotti bizonyítvány másolata), mert ugye az sem lenne jó, ha csak úgy ezzel a címszóval bárkit letöröltethetnék ezekről az oldalakról.


Részvétem

2011. jún. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Részvétem!

Tudtommal semmiképpen sem lesz fent örökké, mivel bizonyos idő után az inaktív felhasználókat törölni szokták. De ez lehet 1 év is akár, vagy több. De esetleg megpróbálkozhatsz email útján az adminnál, talán a halotti anyakönyvi kivonat másolatával meggyőzhető, hogy komolyan beszélsz, stb, de ez vagy bejön vagy nem. Szóval leginkább semmit se tehetsz.

2011. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Részvétem!


Az Iwiwen a jelenlegi szabályok szerint lehet törölni a halott személyeket. "Elhunyt személyek adatlapjának töröltetése ügyében egy közeli hozzátartozó vagy hivatalos képviselet járhat el a szükséges dokumentumok bemutatásával. További információért vegye fel velünk a kapcsolatot a delete@iwiw.hu címen" - áll az általános szerződési feltételekben.

[link]

2011. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. jún. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Részvétem!
2011. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!