Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy érhetném el a folyamatos...

Hogy érhetném el a folyamatos letöltési sebességet?

Figyelt kérdés
Digi 500/200-as netem van, és amikor bekötötték rendesen le is tudtam tölteni 50-60 MByte-al, ami mostanra lecsökkent 20-30-ra. Speedtest ugyanúgy mutatja az 500/200-at. Hogy érhetném el, hogy folyamatosan a maximális letöltést kapjam, ha már ezért fizettem? Hardver megvan bőven hozzá.

2016. márc. 13. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

"MAXIMÁLIS SÁVSZÉLESSÉG:

500 / 200 Mbps

GARANTÁLT SÁVSZÉLESSÉG:

200 / 50 Mbps"


A 30 MB az 200 Mbps fölött van.


A garantált sávszélesség felett nincs jogalap reklamálni. Hogy mikor kapod meg a maximumot, a szolgáltatón múlik, te hiába ügyködsz bármit otthon.

2016. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Hogy mikor kapod meg a maximumot, a szolgáltatón múlik, te hiába ügyködsz bármit otthon."

Nem csak rajta.

Függ:

- az ő gépétől, hálózatától

- természetesen a szolgáltató hálózatától (ugyanis más felhasználókkal osztozik az erőforrásokon, nem a BIX-ig menő bérelt vonalról van szó)

- a szolgáltatón kívüli hálózatokon

- az elérni kívánt hosztoktól


És mivel a "Speedtest ugyanúgy mutatja az 500/200-at.", így ezen utóbbi kettő a fő befolyásoló tényező.

2016. márc. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2016. márc. 13. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!