Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Belassult az internetem, de a...

Belassult az internetem, de a letöltési sebességem változatlan?

Figyelt kérdés

A probléma annyi, hogy a böngészőim csigalassúsággal töltik be az oldalakat (néha még a Google sem jön be azonnal), időnként kidob olyan hibaüzenetet, hogy "a kiszolgáló nem található", "nem érkezett adat" (vagy valami hasonló), például ha a FaceBookra lépek be, percekig tölti a kezdőlapot, a chaten elérhetőket, stb. Az egész le van lassulva, ennek ellenére letölteni ugyanúgy tudok. Legelőször a lapozófájlokra gondoltam, de nemigen értek az ilyesmikhez sajnos. Mihez kéne kezdenem?

Win7-em van.



2015. nov. 26. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
DNS szerver probléma, vedd fel a kapcsolatot a szolgáltatódtól, vagy használj más DNS, pl. GoogleDNS-t.
2015. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Átváltottam GoogleDNS-re, majd OpenDNS-re, de a probléma még mindig fennáll mindkettőnél.

Azt elfelejtettem említeni, hogy a modem és a router a házban egy másik géphez van kötve, onnan kapja az én gépem a netet. Ez számít valamit?

2015. nov. 27. 10:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Komolyan senkinek semmi ötlete?
2015. nov. 30. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!