Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha MyVipre rejtetten lépek...

Ha MyVipre rejtetten lépek be, akkor az, hogy utoljára mikor léptem be is változatlan marad?

Figyelt kérdés
Mert én most tudom, hogy több mint egy hónapja nem léptem be. Most léptem be rejtetten, arra számítottam, hogy úgy marad, erre az van kiírva, hogy az elmúlt egy hétben belépett. Ez hogy van?
2011. jan. 31. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden rejtett belépés ezt a státuszt kapja meg. Ha normál módon lépsz be, látszik a pontos dátum. Ha több mint egy hónapig nem lépsz be, akkor "több mint egy hónapja lépett be". Ha rejtve lépsz, akkor "az elmúlt egy hétben belépett". Ha ismét normál módon jelentkezel be, ez felülírja az akkori dátummal.


Azért van így, mert alapesetben az oldal a pontos belépés dátumát írja ki. Hogy meg lehessen különböztetni a rejtett belépést a normáltól, és hogy ne lehessen tudni hogy pontosan ki mikor járt az adatlapodon, ezért a rejtett funkcióban egy meg nem határozott érték szerepel az időnél (az elmúlt héten valamikor, szövegesen). Egy külön eset ha te nem lépsz be. Ha normál módon léptél volna be, akkor dátumot írna, de mivel rejtetten léptél be, ezért szövegesen jelenik meg a belépés ideje. Azért nem marad kint az egy hónapja belépett státusz, mert te valamelyik módon beléptél, így az már nem igaz hogy a múlt hónapban léptél be. Ha továbbra is rejtve lépsz be, az egy hetes szöveg lesz kiírva, ha egyszer is belépsz normál módban, az akkori dátum lesz feltüntetve.

2011. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hú köszi! Ezt nem tudtam eddig!

Már csak az volna a kérdésem, hogy ha én nem lépek be 1 hónapig, és az utolsó belépésem nem volt rejtett, akkor mit ír ki? A pontos dátumot vagy azt, hogy több mint egy hónapja? Köszi:)

2011. jan. 31. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy hónap után átvált a dátumkiírás szövegesre, és kiírja hogy egy hónapja nem lépett be.


Példát nem láttam még rá (mert nem figyelem az emberek státuszát), de szerintem akár rejtve voltál belépve utoljára, akár normál módban, egy hónap után mindkét változat át lesz írva arra hogy nem léptél be több mint egy hónapja. Mert lényegében ez a feltétel teljesül mindkét esetnél, hogy kiírja az oldal.

2011. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!