Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet e MSN-re rejtetten...

Lehet e MSN-re rejtetten bejelentkezni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha valaki bejelentkezik, akkor csak miután bejelentkezett tudja áttenni magát rejtettbe. Ez viszont azt jelenti, hogy az MSN jelzést ad majd arról, hogy bejelentkezett és ha néhány másodperc múlva meg oda van írva, hogy rejtett, akkor ez könnyen kitalálható, hogy igazából fenn van, csak rejtetten. Nem? Tehát a kérdésem az volna, hogy lehet e úgy rejtetten bejelentkezni, hogy a bejelentkezésről az MSN ne adjon jelzést és egy pillanatra se mutassa azt, hogy elérhető vagyok?
2010. dec. 2. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
megnyitod az msn-t és ugye ott van az e-mail címed alatta a jelszó és az ALATT van egy olyan hogy bejelentkezési állapot és az szabadon van arra katt le hozz egy menüt és keresd meg azt hogy kapcsolódás elrejtése katt és bejelentkezés ennyi így nem látnak amikor be lépsz semmit csak te tudod hogy fent vagy
2010. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kikapcsolod az automata bejelentkezést, akkor kiválaszthatod, milyen állapotban jelentkezz be.
2010. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A bejelentkezésnél (ahol a címet és a jelszót kell beírni) ki lehet választani, hogy rejtve jelentkezzen be.
2010. dec. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a régebbi MSN-él is így van? Mert nekem ott nincs ilyen lehetőség. :(
2010. dec. 6. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!